Android sürümünü yükseltmek ne işe yarar?

Dyzex

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim Mi A2 Lite telefonum var. Şu an Android sürümü 9.
Android 10 sürümüne güncelleştirebiliyorum.
Android 10'un ne gibi artıları var?
Telefonumda performans değişikliği olur mu?

Son düzenleme:
Benim mi A2 Lite telefonum var. Şu an Android sürümü 9.
Android 10 sürümüne güncelleştirebiliyorum.
Android 10'un ne gibi artıları var?
Telefonumda performans değişikliği olur mu?

Güvenlik artar size şöyle iza edeyim Windows8 kullanıyorsunuz diyelim Windows10'a geçince daha güçlü dayanıklı ve güvenlikli ve daha önemlisi güncel bir PC oluyor telefonunuz işte Android'dede aynı bu geçerli (bence) yani sordugunuz soru aslında biraz saçma hocam sizin sordugunuz soru şunun gibi Windows 1.0 kullanıyorum Windows 7'nin ne gibi artıları var tabii ki daha iyi olacak hocam :)

Sanırım herkesin beklediği şu "karanlık mod" 10 ile birlikte geliyordu diye biliyorum. Onun dışında tema, arayüz ve şu yukarıdan kaydırılan menüde renkli simgeler falan yapabiliyordun. Pil seviyesinde de iyileştirme yapıldı. Performans olarak gözle görülür bir fark olacağını düşünmüyorum. Geçmek istiyorsan aşağı yukarı en önemli bilgiler bunlar ona göre kendi kararını kendin vermelisin bence 👍

Aynı telefonu kullanıyorum. Tam soruna yanıt değil ama yayınlanan güncelleme sorunlu olduğu için geri çekildi. Güncellemeyi yükleyenler genellikle pişman. Düzeltme bekliyorlar. Tavsiyem cihazın forumlarını takip etmen ve sorunsuz bir güncelleme gelirse o zaman istersen yükseltmen.

Geri
Yukarı