Android Tablet Önerisi

Burak Teke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Android bir tablet almayı düşünüyorum. 3G'li, 8 inch, oyun performansı iyi, görüntülü görüşme için ön kamerası makul olan, performans olarak da iyi bir cihaz arıyorum. Üst limitim 1000 TL.

Önerilerinizi bekliyorum.

Android tablet alacaksan yani şöyle böyle 100-250 bütçen varsa exper'in easypad e7 han modelini oneririm bende o model var ve çok dayanıklı 5kere yuksekten dustu ekran bir cizik disinda bir sey yok ayrica çok stabil eksik yönü ise sarj makinesinin dayanikli olmayisi.

3G'den vazgeçebilirim. Samsung Nexus 10 P8110 inceledim bugün Vatan Bilgisayarda. Baya hoşuma gitti ama; hafızası 16GB. İnternette aradım 32GB modeli yok hiçbir yerde. Eğer bulabilirseniz 32GB, haber verirseniz sevinirim.

Prestigo Quantum, Asus Memo 8" ve TF701T (Tf701T 1400 tl fakat işlemcisi falan baya iyi. Ekranı mükemmel ve 2560x1600 çözünürlükte. ) gibi ürünlere bakabilirsin. İstersen Asus'un Windows 8 işletim sistemli Viovotab 8 Note ve T100 ürünleri var onlara da bakabilirsin belki kararın değişir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı