Android Telefonlarda Bir Süre Sonra Yavaşlama

Ace 2 den bahsediyoruz arkadaş... Utanmasalar yakında "Galaxy Young Kasıyor" diye konu açacaklar. Arkadaşım git s5 al, note 3 al bakalım var mı böyle bir şey ? Tarih olan şeyleri söylemeyin artık.

Bu arada bu örnekler bile Samsungtan. Lg g2, z2-z1, Htc telefonlardan bahsetmiyorum bile.

İnsanlar kendilerine uygun bir telefon alıp, bunu en iyi şekilde kullanmayı isteyebilirler. Tamam günümüz şartlarına göre eski kalan çok telefon var ama o zaman siz bir s5, note3 alında biz deneyelim var mı böyle bir şey? Ayrıca kendim note3 kullandım ve bir süre sonra yavaşlama başladığına şahidim.

Bende HTC Desire var, yarı stabil diyebilirim. Sinirimi çok bozsa da konuşma ve mesajlaşma konusunda beni yarı yolda bırakmıyor. Ama Whatsapp'ın güncelleştirmelerini yükleyememem de berbat bir şey :) 100 MB kapasite hiç te yaramıyor. Üstelik 4 GB Micro SD varken... Micro SD zaten telefona hiçbir etki yapmıyor yine uygulama yükleyemiyorum. Snapdragon 800+ cihazlar haricinde Android telefonlar kasar. Bu kadar basit.

Ne yapacağımı biliyorum zaten. Ama ailem izin vermiyor.
Ailene söyleme. :D Benimkiler bilmiyor, bilselerde birşey demezler, hatta ROM atarken babam ev telefonunu arıyor, telefonun niye kapalı diyor, bende bişeyler yapıyorum diyorum. :D Sonuçta telefon benim, onlar kullanmıyor, Touchwiz'in ne kadar iğrenç olduğunu bilmiyorlar. :D Babamın telefonu bile ROOT'lu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı