Android Telefonlarda Bir Süre Sonra Yavaşlama

Gerçekten de Young modelli telefonum kasmasından dolayı konu açacaktım. Verin parayı alayım S5'i artık kaba konuşmaya insanları zorluyorsunuz. S5'de bir süreden sonra kasacak ona ne diyeceksiniz? Herkesin her yıl telefon alacak parası yok. Ayrıca Iphone diğer telefonlara göre çok daha güzel. İmkanım olsa kesinlikle Iphone alırım. Kesinlikle S5'in özellikleri, tasarımı hoşuma gidiyor fakat Iphone'nun ismi yeter. Benim telefonlarla ilgili çok bilgim yok ama sizin dediklerinizdende mantık arayacak kadar bilgisiz değilim!
Prestij için telefon almayın. Ben Z2 almayı düşünüyorum, şahsen kimsenin elinde Z2 görmedim. Z1'den ayırmak bile zor olacaktır dış görünüş olarak. Önemli olan performansıdır. Verdiğim resime iyi bakınız.
10670247_10152686597696840_8373040566578572003_n.jpg

Performans da önemli ancak telefon dediğin biraz fiyakalı olmalı hani.
Ben pahalıyım diye bağıran ürünleri, şahsen çok severim :)
Hocam Sony yani, hepimizin PS1 zamanlarında tanıştığı, büyüklerimizin Walkman'lar ile tanıştığı marka yani. Kime sorsan bilir. Tabi iPhone biraz daha yaygın fakat Sony'yi bilmeyenin olduğunu düşünmüyorum. Nexus 6 çıkacakmış, Snapdragon 805, 64 bit, Android 5.0 Lion, 3 GB Ram, 2560x1440 çözünürlük(2K) falan diyorlar ama alınır mı, kararsızım. Telefonun ne dediklerinde ''Nexus 6, senin ?'' diye konuştuğunda biraz fiyakan olmaz açıkçası.

Marketinden bahsetmem gerekmiyor diye düşünüyorum. Stabilitesine söz geçirmem ama market önemli yani. Bir konuda bundan çok uzunca bahsetmiştim.
Telefonda oyun oynamayı sevmeyen biriyim. İnternette gezinmek, mesajlaşmak için tek geçerim Windows Phone işletim sistemini.
Edit: Cümle hatası.

Telefonda oyun oynamayı sevmeyen biriyim. İnternette gezinmek, mesajlaşmak için tek geçerim Windows Phone işletim sistemini.
Edit: Cümle hatası.
Dediğim gibi, stabilitesine bir şey diyemem. Ama oyun oynanmaz, uygulama avına çıkılmaz.

WP'nin mağazada sorun yok ki, ta kendisinde sorun var. Sanki beta işletim sistemi, değişik sorunları var. Lütfen WP öyle iyi böyle iyi demeyin bana, tamam stabilde, o sorunlardan kurtulmadıkça gidişi iyi olmayacak. Kendi gözümle görüyorum ne sorunları olduğunu, bende eskiden WP kullandım, saçma sorunlar vardı, hadi benim telefonum bozuktu donanımı düşüktü diyelim (bozul falan değil di, donanımı düşüktü ama. HTC 8S). E ablamın L920'side mi bozuk? Ablam hiç memnun değil, HTC M7 alıcam diyor, birdahada Nokia falan almam diyor. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı