Android vs iOS

erennylmzrr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu an düz S23 kullanıyorum ama Android telefon kullanmaktan sıkıldım.
Yurt dışı 13-14 Pro alıp sadece sosyal medya ve oyun oynamak için kullanıp artı olarak TR iPhone 8 alıp onu da bankacılık uygulamaları aramalarda falan kullansam mi diye düşünüyorum sizin bu konu hakkında önerileriniz var mı?

Arkadaşlar merhaba şu an düz S23 kullanıyorum ama Android telefon kullanmaktan sıkıldım.
Yurt dışı 13-14 Pro alıp sadece sosyal medya ve oyun oynamak için kullanıp artı olarak TR iPhone 8 alıp onu da bankacılık uygulamaları aramalarda falan kullansam mi diye düşünüyorum sizin bu konu hakkında önerileriniz var mı?

Bence 14 Pro yanına 7 alsan aramaları zaten direk otomatik 14 Pro'ya yönlendiriyor geri kalan 4 ayda.

iPhone 7 vs. alıp SIM kartı ona bağlayıp aynı Apple ID ile bağlanırsa iPhone 7'ye ihtiyaç kalmaz onu bir yere koyarsın yurt dışından aldığınla arama yapabilirsin.

İstiyorsanız yapılabilir, ben olsam ben de yaparım uzun zamandır İOS kullanmadım, en son İOS 14 kullanmıştım..

10 yıldır Android kullanan biri olarak ben de 1 ay önce iPhone 15 ile IOS'a geçtim ve memnun kaldım. Sıkıldıysan kesinlikle geç. Hep aynı teknolojiyi kullanmaya gerek yok, bir de diğer tarafı deneyimlemek gerekiyor arada.

İstiyorsanız yapılabilir, ben olsam ben de yaparım uzun zamandır iOS kullanmadım, en son iOS 14 kullanmıştım.

iPhone 7 vs. alıp SIM kartı ona bağlayıp aynı Apple ID ile bağlanırsa iPhone 7'ye ihtiyaç kalmaz onu bir yere koyarsın yurt dışından aldığınla arama yapabilirsin.

Sizce düz 15'e geçsem nasıl olur yurt dışı

Yeni konular

Geri
Yukarı