iOS vs Android

onurgunes

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RM-344 144HZ 1 MS DISPLAY PORT
MSI GTX 1660 TI ARMOR OC 6GB
AMD RYZEN 5 3600
AMD A320M-A PRO
Meslek
Elektrik - Elektronik
10-12 arası bütçem var. İkinci el bir iPhone X ya da XR almayı düşünüyorum, hayatımda hiç iOS kullanmadım ve son çıkan Android telefonlara baktığımda hepsi neredeyse aynı gözüküyor. Sizce ne yapmalıyım? Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim, genellikle fotoğraf için veya sosyal medyada takılmak için kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bence fotoğraf ve sosyal medya için kullanacaksanız iyi kameralı bir Android'le iOS arasında dağlar kadar fark yok. İkisi de ihtiyaçlarınızı karşılar. Bu bütçede alınabilecek en iyi Android ise S20 FE'dir. Xiaomi asla ve asla sakın almayın. Huawei'ya da Samsung. İstersen temizinden ikinci el IPhone'da alabilirsin ama dediğim gibi temiz olmalı, su alanlar falan var dikkat et yani. Ben yerinde olsam S20 FE'yi yapıştırırdım.

10-12 arası bütçem var. İkinci el bir iPhone X ya da XR almayı düşünüyorum, hayatımda hiç iOS kullanmadım ve son çıkan Android telefonlara baktığımda hepsi neredeyse aynı gözüküyor. Sizce ne yapmalıyım? Telefonda pek oyun oynayan birisi değilim, genellikle fotoğraf için veya sosyal medyada takılmak için kullanıyorum.
XR kronik sorunlu diye biliyorum ve devri bitti zaten.S20 FE almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı