Android yerine Kali Linux kurmak

SamuraiSechs

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde Samsung Galaxy Granda Neo Plus var, bundaki Android işletim sistemini silip Kali linux kurmak istiyorum, bu mümkün mü?

• Android 4.4.4
  • 1GB RAM
  • 8GB hafıza
  • CPU hakında bir bilgim yok CPU-Z inmiyor.
  • 1 SD kart girişi
  • 2 kamera
  • 2 tane dokunmatik tuş
  • 1 tane home tuşu
  • Ses açma kapama ve güç tuşu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bu video işini görür :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Sanrısam sanal makine kurdu 8gb hafızanın yarısı androide gitiği için zorlanabilir zorlanmasa işime yarar. Teşekkürler.

Sıfırdan kuramaz, kursa dahi sürücüleri bulunmaz ve işlevselliğini yitirir. Burada belirtildiği gibi sanal makine üzerine kurmakta. Benzer olarak Technopat Windows kurmuştu. Fakat bu şekilde bir işine yarayacağını pek sanmıyorum. Bunların yerine daha güncel Android sürümlü custom ROM kurabilirsin. Samsung Galaxy Grand Neo Plus Forum on XDA Developers

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı