S10E'den S20FE'ye geçilir mi?

timur37

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, S10e telefonumun bataryasından memnun değilim S20FE'ye geçmeyi düşünüyorum. Genel anlamda memnun eder mi, tavsiyeniz nedir, özellikle S10E'den sonra pil konusunda memnun eder mi?

Merhaba, S10e telefonumun bataryasından memnun değilim S20FE'ye geçmeyi düşünüyorum. Genel anlamda memnun eder mi, tavsiyeniz nedir, özellikle S10E'den sonra pil konusunda memnun eder mi?
Samsung Galaxy S10e cihazında 3100 mAh batarya bulunuyor, Samsung Galaxy S20 FE ise 4500 mAh batarya bulunuyor. Bu %45.16'lık bir artış anlamına geliyor. Yani Samsung Galaxy S20 FE sizi batarya konusunda tatmin edecektir.

Detaylı karşılaştırma için:

Pil konusunda elbette S10e'den daha iyi fakat aşırı iyi bir pil performansı beklemeyin. Telefonu ben bizzat kullanıyorum ve 7-8 saat ekran süresi alıyorum. İncelemesi de profilimde var. Kesinlikle geçmeye değer. İncelemeye bakarsanız tüm soru işaretleriniz silinir.

Pil konusunda elbette S10e'den daha iyi fakat aşırı iyi bir pil performansı beklemeyin. Telefonu ben bizzat kullanıyorum ve 7-8 saat ekran süresi alıyorum. İncelemesi de profilimde var. Kesinlikle geçmeye değer. İncelemeye bakarsanız tüm soru işaretleriniz silinir.
Video oynatma ve müzik oynatmada ilginç şekilde S10e daha uzun süre veriyor 🙂, kamera özellikleri s10e de daha fazla gözüküyor, bir de okuduğum bir yoruma göre s20fe'nin kasa daha basit bir hissiyat veriyormuş, s10e'nin kasası gayet tok hissettiriyor. Onun dışında her türlü s20fe alınır ve öyle yapacağım büyük ihtimal.

😁Video oynatma ve müzik oynatmada ilginç şekilde S10e daha uzun süre veriyor 🙂, kamera özellikleri s10e de daha fazla gözüküyor, bir de okuduğum bir yoruma göre s20fe'nin kasa daha basit bir hissiyat veriyormuş, s10e'nin kasası gayet tok hissettiriyor. Onun dışında her türlü s20fe alınır ve öyle yapacağım büyük ihtimal.
Tek eksi yanı kasa kalitesi olur. Arkası plastik ancak M serisi plastiği değil. Kaliteli ama sonuçta plastik😆.

Video oynatma ve müzik oynatmada ilginç şekilde S10e daha uzun süre veriyor 🙂, kamera özellikleri s10e de daha fazla gözüküyor, bir de okuduğum bir yoruma göre s20fe'nin kasa daha basit bir hissiyat veriyormuş, s10e'nin kasası gayet tok hissettiriyor. Onun dışında her türlü s20fe alınır ve öyle yapacağım büyük ihtimal.
Samsung Galaxy S20 FE cihazını tercih etmenizde özel bir neden var mı? Çünkü bu fiyata daha yeni/iyi Samsung cihazlar da mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı