Andrzej Sapkowski 10 yılın ardından yeni bir Witcher kitabı üstünde çalışıyor

ırkçı olmasına rağmen Witcher dizisinde siyahi karakter olması ile gündem olmuştu.
Irkçı mı? Sapkowski sinir bozucu herifin teki ama ırkçı olduğunu hiç zannetmiyorum. Var mı böyle bir açıklaması? Kitapların ve evrenin en büyük eleştirilerinden biri ırk ayrımının ve ırkçı şiddetin çirkinliği çünkü.

Hocam Witcher 1-2 hikayesi 20 saatse bakarım onun dışında 1-2 kitap okurum eğer uzunsa. 5 saat kitap okumak daha hızlı olur boş vakit kaybı bence 30 saat eski oyun için.
Oyunlar kitapların sonrasını anlatıyor ama siz bilirsiniz. Yani 3. oyunu anlamak için 7 kitap+ 2 oyun yapmanız gerek.

Hocam Witcher 1-2 hikayesi 20 saatse bakarım onun dışında 1-2 kitap okurum eğer uzunsa. 5 saat kitap okumak daha hızlı olur boş vakit kaybı bence 30 saat eski oyun için.
2015 yapımlı bir oyuna eski demekte trajikomik cidden ETS 2 Witcher 3'ten çok önce çıkmasına rağmen hala oynanabilirliğini koruyorsa bu oyun neden korumasın üstelik yeni teknoloji ile adapte edilmiş grafikler ile deneyimlemeniz gereken bir oyun denemeyen pişman olur şimdiden diyeyim.

Yeni Witcher oyunu geliyor ztn ama Geralt'In hikayesi bitti.
Ah be Geralt amca emekliye ayrılmasaydın bilmiyordum bunu önümüzde daha çok yol vardı be Geralt amca.

Hocam o Andrej'e vermedilerse biz de okulda falan her yere Witcher 3 korsan yayarız :D (ironi yazacağım artık ünlem yetmiyor.
Onlar vermemezlik yapmadı. Zamanında başka ekip Witcher oyunu yapacaktı fakat o iptal oldu. Andrzej'de işi sağlama almak için CD Projekt ile anlaşırken satıştan kâr yerine direkt yüklü miktar para istedi.

2015 yapımlı bir oyuna eski demekte trajikomik cidden ETS 2 Witcher 3'ten çok önce çıkmasına rağmen hala oynanabilirliğini koruyorsa bu oyun neden korumasın üstelik yeni teknoloji ile adapte edilmiş grafikler ile deneyimlemeniz gereken bir oyun denemeyen pişman olur şimdiden diyeyim.

Witcher 2 ve 1'den kast ettim hocam aslında :D Witcher 3 oynadım zaten ilk 2-3 saat mi ne. Tekrar döneceğim. Önce GoW Ragnarök ve RDR2 bitireceğim. Sonra da RE4 remake bitireceğim PC'den. Sonra Witcher 3 ya da CB2077 Phantom liberty gelirse oynayacağım. Okul başlayınca anca gelir gibi cb DLC'si zaten.

Irkçı mı? Sapkowski sinir bozucu herifin teki ama ırkçı olduğunu hiç zannetmiyorum. Var mı böyle bir açıklaması? Kitapların ve evrenin en büyük eleştirilerinden biri ırk ayrımının ve ırkçı şiddetin çirkinliği çünkü.
Dizi çıktığında siyahi karakteri gösterip ırkçı adamın evreninde siyah karakter mevzusu oldu diye hatırlıyorum. Belki yanlış hatırlıyorumdur.

Witcher 2 ve 1'den kast ettim hocam aslında :D Witcher 3 oynadım zaten ilk 2-3 saat mi ne. Tekrar döneceğim. Önce GoW Ragnarök ve RDR2 bitireceğim. Sonra da RE4 remake bitireceğim PC'den. Sonra Witcher 3 ya da CB2077 Phantom liberty gelirse oynayacağım. Okul başlayınca anca gelir gibi cb DLC'si zaten.
Witcher 1 Remake'de geliyor ztn hocam. Kısaca Witcher'a doyarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı