Andrzej zawadzki CD PROJEKT RED'den ayrıldı

Cyberpunk 2077'nin baş tasarımcısı Andrzej Zawadzki CD PROJEKT RED'den ayrıldı.

Adsız.png

Benim fikrim de o yönde.

Aynen öyle CDPR'in daha böyle bir hata yapacağını sanmam. Bari şu oyuna güzel DLC'ler, Online modu felan getirip canlandırmaya çalışsalar.

Yaptıkları hata bir daha yapacaklarını sanmam ama geçti işten artık.
Cyberpunk 2 diye bir şey mi geliştiriyorlar? Öyle bir şey görmüştüm de.

Cyberpunk 2 diye bir şey mi geliştiriyorlar? Öyle bir şey görmüştüm de.
Öyle bir şey duymadım ama. Online modu olacağı konuşuluyordu bir ara. DLC'ler felan da gelicekti oyun düzeldikten sonra. Ertelediklerini söylemişlerdi. Online modu gelirse güzel Roleplay yapılacağını düşünüyorum.

CD Projekt Red'in en büyük hatası halka açık olmasıydı, şimdi 2. en büyük hatasını gördük...
Andrzej abimi severim, ancak kendi isteği ile ayrılmadığı aşikar.
Ya Marcin Iwiński yada memnun olmayan hissedarlar yüzünden işten kovuldu.
Halbuki oyun çok iyi planlanmış ancak üst yönetim ve hissedarlar yüzünden birçok konuda kısılmıştı... Suçu direkt çalışanlara atarlar tabii, ne de olsa hissedarlar bu işe para döküyor.
Umarım Rockstar gibi şirketlere girip çalışır, o zirveyi hak ediyor.

CD Projekt Red'in en büyük hatası halka açık olmasıydı, şimdi 2. en büyük hatasını gördük...
Andrzej abimi severim, ancak kendi isteği ile ayrılmadığı aşikar.
Ya Marcin Iwiński yada memnun olmayan hissedarlar yüzünden işten kovuldu.
Halbuki oyun çok iyi planlanmış ancak üst yönetim ve hissedarlar yüzünden birçok konuda kısılmıştı... Suçu direkt çalışanlara atarlar tabii, ne de olsa hissedarlar bu işe para döküyor.
Umarım Rockstar gibi şirketlere girip çalışır, o zirveyi hak ediyor.
CEO'nun evvelden tez ayrılması gerekiyordu. Bu sorumluluğu tek başına alıp, istifa etseydi şirketteki iyiler yerinde kalırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı