Anı anlatın

Sosyal'de olan tüm anı konularını bitirdim 😃. Anı dinlemeyi/okumayı çok seviyorum. Bekliyorum. :)

O zamanlar ilkokula gidiyorum bir tane çocukvar sürekli bana racon kesiyor yok orada yürüme benden büyüktü diye hatırlıyorum bütün sınıfın erkekleri bende dahil çocuğu bulup dövdük bir daha çocuk beni görünce kaçtı xd.

Anı olaylarını okumak baldan tatlı geliyor bana da. Çok zevkli olabiliyor.

5613-bussin.gif

Bir defasında göz muayenesi olmak için hastaneye gitmiştim. Doktor da bizim tanıdığımızdı. İyice özene bözene yaptı. Bir ton damla sıktı .😀 Bi'de ışıkla gözümün içini kontrol edince etrafa bakamaz oldum.
Neyse annem ile çıktık hastaneden otobüs bekliyorduk. Ben de gözlerim acımasın diye montumla kafamı kapatmıştım. O sırada otobüs geldi. Ben bi baktım annem otobüse binmiş. Ben de son anda yetiştim.
Bazen bunu düşününce kendi kendime "Ya ben yetişmeseydim?" diyorum. Çok garip bir his.

2) Bir defasında beden dersinde basketbol oynuyorduk. Ben gaza gelip basket atmaya çalıştım. Topu attım düşerken ters ayağıma geldi. Dizim çok pis ağrıdı. O gün boyunca ayağımı doğru düzgün kımıldatamadım. Okuldan dönünce hastaneye de gittik. Allaha şükür kırık çıkık yok dediler. Krem sür geçer dediler.
Ama ben daha önce o kadar büyük bir acı görmemiştim.

Ortaokul başladığında o zamanlar evden top getirebiliyorduk ama son sınıflar hep kaçırıp havaya dikiyordu o topta %90 dışarı çıkıyordu ve geri almıyordu bir keresinde benim topumuda almışlardı bağırarak annesine küfür ettim (kızmayın küçüğüm işte) sonra adam kahkalarla boğuşurken bir anda dwayne johnson bakışı atıp sinirli sinirli koştu hemen ağlayarak şikayet ettim almayın topumu diye Allah'tan bir şey yapmamıştı bir şey demeden geri gitti.

2.sınıftayken 4.sınıflar okul çıkışı bize karışmışlardı orada babamın geldiğini gördüm bize karışan çocuğa tekme atıp babama kaçmıştım (keşke o günlere geri dönsek :()

5 yaşımdayken komşularımızla piknikteydik komşunuz bana küfür öğretmeye çalışıyordu bende fenasi kerim diye bağırdım herkes güldü. Ahhh o eski günler.

Geri
Yukarı