Aniden PC Kapanması

hsyn96

Centipat
Arkadaşlar bende bilgisayar boşta iken aniden donuyor ve reset atıyor, kasa fanları çok hızlı dönüyor ve monitöre görüntü gitmiyor. Battlefield 1, GTA 5, Forza Horizon ve PUBG oynuyorum. Oyundayken hiç vermedi. Nedense internette gezerken veya masaüstünde dururken hatayı veriyor. Anakart BIOS sürümü yüzünden olabilir mi? Önceden sorunlu diyorlardı, F50.

Son düzenleyen: Moderatör:
OCCT testi yaptım sorun çıkmadı OCCT Power test diye bütün sistemi test sokma vardı onu yaptım 2 saat boyunca işlemcim hiç %100 çalışmamıştı(oyunlarda bile en fazla %50-65 arası çalışıyor bunda çalıştı en fazla 84, 5 derece geldi, ekran kartım FurMark benzer verdi 75 derece oldu en fazla, anakart 44 derece oldu en fazla depolama da 33 derece ulaştı en fazla.
Zaten test ilk geldiğinde'de uzun süre yaptım aynıydı oyun oynarken çıkmıyor test yaparken yapmıyor bir bilsem hangi parça diye onu garantiye vereyim ama testlerde sıkıntı çıkarmıyor meret.
depolamada olacağını sanmıyorum arıza diskinfo baktım arıza gözükmüyor.

Son düzenleme:
Benim şüphe ettiğin tek şey, Sapphire RX590 S.E farklı bir ekran kartı bul deneyin. Yine aynısı olacak mi? Önce bir DDU ile sürücüyü kaldır güncel sürücüyü yükle bir bak.
DDU ilede 5-6 gün önce sil yükle yaptım aynı sorun.başka ekran kartı yok tanıdığımda da yok olanda gt230 var veya laptopları var hep.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı