Anılarınızı anlatın

mikroyumuşak

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sinop
Daha fazla  
Anılarınız varsa okumaktan zevk duyarız. Örneğin bir tane benden:

Memlekette bir tane yokuş vardı (yıllar önce düz yokuş yaptılar). Hem dikti, hem de sonu merdivenle bitiyordu. Yani biraz merdiven çıkıp gerisini norma yürüyordunuz. Bir tane arkadaş bisikletiyle oradan kaymak istedi (profesyonel sürücü falan zannetti herhalde). Biz de geçtik yokuşun yan taraflarına ki aman hızlanırsa tutalım. Çocuk kaydı merdivenin orada düştü. Çocuğun annesi geldi hastaneye gittiler falan, yanımdaki bir tane bücür geldi dedi ki "Sen neden tutmuyorsun?". Cidden garip bir olaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 7. sınıf falandı yanlış hatırlamıyorsam. Rey Mysterio'nun "Tilt-A-Whril Headscissors Takedown" hareketininde ustalaşmıştım. Arkadaşa yaparken eliyle ayağımı tutuyordu düşmeyeyim diye. Bir keresinde tutmadım kafa üstü mermere çarptım. Koskoca okulda buz yoktu. Bir daha da yapmadım zaten. Bir de yine smackdown yapıyorduk. Sırf arkadaşa elimi uzatıp oyuna almadım diye anneme sövüp beni dövmüştü.

Hocam 7. sınıf falandı yanlış hatırlamıyorsam. Rey Mysterio'nun "Tilt-A-Whril Headscissors Takedown" hareketininde ustalaşmıştım. Arkadaşa yaparken eliyle ayağımı tutuyordu düşmeyeyim diye. Bir keresinde tutmadım kafa üstü mermere çarptım. Koskoca okulda buz yoktu. Bir daha da yapmadım zaten. Bir de yine smackdown yapıyorduk. Sırf arkadaşa elimi uzatıp oyuna almadım diye anneme sövüp beni dövmüştü.
Hocam Allah razı olsun valla

Geri
Yukarı