Oyun anılarınızı anlatın

CS 1.6'da ışınlanma hilesi açmıştım.
Z tuşuna basınca baktığım bir yere ışınlanıyordu, bende Jail'de kafes içindeyken smoke atıp gardiyanların arkasına ışınlanıyordum ve isyan başlatıyordum.

Temiz çocukmuşsunuz bu bir oyun deyip böyle şeyler düşünmeyen çok insan var.
Minecraft mod tanıtımlarında silah göstericem diye kediyi koyunu ineği vuranlardan canım sıkılıyor.
Evet hocam ben de sinir oluyorum nedense. Bir anım daha var bunun gibi.
Minecraft oynarken kendime köpek bulup evcilleştirmiştim. 3 zombiyi öldürmeye çalışırken köpeğin canı azalmış, ben de yanlışlıkla vurdum. Ona ağlamadım ama üzülmüştüm.
Birde şey var, ben 4-5 yaşındayken ortaokula giden bir kuzenim vardı, kendisi LoL oynuyordu, ben de oynamak istemiştim, bana da yükledi ve nasıl açılacağını 3 defa anlattı. Bir gün oyuna girmeye çalıştım, giremedim.
Anneme söyledim, annem oyunu açtı bana ama kendisi oynamaya başladı, ve 2 hafta boyunca oyunun bağımlısı oldu. Akşam işten gelince oynuyordu ben de onu izliyordum. 😃

O zamanlar Minecraft'ta kazmaların işlevini bilmiyordum. Creative geçip istediğim blokların kafesinin yapıp içlerine creeperlar koyuyordum. Survivale geçip düşen o 3-4 blokla istediğimi yapmaya çalışırdım. En sonunda o savede (Eski minecraft pocket edition oynayanlar hatırlar, sınırlı bir boyuta sahip dünya oluşturuluyordu) her yerde o kafes kalıntılarından kalmıştı.

Yıl 2017, 8 yaşındaydım kuzenimin evinde xbox 360 vardı gta 5 oynuyordum kuzenimle, şehirde öyle arabayla gezerken bir mekan gördüm ilgimi çekti, kuzenimde o sırada yemek yiyordu.
Mekana bir girdim çıplak kadınlar vardı, sonra o zamanlar çocuktum yaptığımın yanlış olduğunu bilmiyordum oyunu bırakıp salona girdim "çıplak kadınlar" diye şarkı söylemeye başladım annem ve teyzem filanda vardı, annem kızdı sonra bana eve geldik, o kadar etkilemişim ki babam maç izliyordu gittim babamın yanında da aynı şarkıyı söyledim adam ters ters baktı bana.

Flashıma CS 1.6 yüklemiştim çünkü bilgisayarda hiç alan yoktu ve o bilgisayarda oynayabildiğim tek oyundu. Neyse CS 1.6 da botlarla oynarken kendim At'ye geçip diğer tüm botları T'ye atıyordum sonra tüm botlara sadece bıçak verip b sitedaki kutunun üzerine çıkardım.
Botlar oraya çıkamıyordu atlı karınca gibi dönüyorlardı sonra aşağı atlayıp tüm harita boyunca kovalamaca oynardık.
Botlar benimle az arkadaş olmadı.

Geri
Yukarı