Oyun anılarınızı anlatın

AhmetMesser

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun oynarken yaşadığınız herhangi ilgi çekici anılarınızı anlatın.
Ben başlıyorum.

Bir zamanlar Minecraft'ı ilk defa tek oyunculu oynarken köylülerle chatten konuşmaya çalışıyordum. Benim ağzım iyi laf yapıyordu ama onlar haa hoa he deyip duruyorlardı, umurlarında değildi sözlerim.

Yine aynı zamanlar hayatımda ilk defa Minecraft oynuyordum. Tek oyunculu dünya açmıştım demo (deneme) sürümündeydim. Açtığım dünyada gezip dolaşıp izlediğim YouTuber'ların evini bulmaya çalışıyordum. Ben ormanda doğmuşum da eninde sonunda izlediğim Minecraft oyuncusu YouTuber'ın şehrini bulup modern şeyler görecekmişim gibi bir his vardı. Videoda modlu Minecraft oynanıyordu, araba, motosiklet, para, silah vb. vardı. Onları oyunda zaten var sanıp modsuz demo Minecraft'ta yapmaya çalışırdım yapamazdım. Gürol Çalışkan, İsmetRG karışık izlerdim onları görmeye çalışırdım. Videolarındaki şehirleri bulmak için gezerdim oyunda. Süre dolunca vazgeçmeyip yeni dünya açardım sonra bu döngüden sıkılıp korsan minecraft'ı keşfettim. Sonra 2022 yılında orjinal ve ücretli minecraft aldım ve rahatladım.

Son düzenleme:
9-10 yaşındayken CS'de Ruslarla info verebilmek için çeviriden Rusça çalışmıştım.

Bundan 4-5 yıl önce ilk defa Age of History 2 oynamıştım önüme gelene savaş açıyordum ve kendimi Fatih sanıyordum, bir baktım ki hiç unutmuyorum bana 67 tane ülke savaş açmış maalesef ki içimden geçtiler. Ondan sonra bende bir travma oluştu bir ülkeye dalacakken en az o ülkenin 2-3 katı güçte olacak kadar bekliyorum ve öyle savaş açıyorum.

Sevdiğim kızla Brawl stars oynuyordum, o zamanlar 1k kupam vardı, o gitti 11k oldu. Özletti kendisini.
Ayrıca aynı kızla Pubg de School bölgesinde Buggy bulduk diye sevinmiştik..

Şimdi de kader hiçbir ağımı örmüyor, yollarımız ayrı ve ben daha da dibe.

İlk defa CS oynuyordum maça girdim, konuşan sperm ve muhtemelen 35-30 yaşlarında vasıfsız dağ ayısı(böğürüyordu) birbirlerine ana bacı sövüyorlardı.
Alt F4 attım sildim oyunu.

Minecraft'ta köylüler ile chatten konuşmaya çalışıyodum, sadece arkadaşa ihtiyacım vardı. 🤕

Uzaktan eğitim zamanı matematik dersinde arkada Valorant oynuyordum. Mikrafonum açıkmış ve bende 15 dakika boyunca farketmemiştim. Allah'tan hiç konuşmamıştım, derse döndüğümde hoca benim hakkımda konuşuyordu.

Geri
Yukarı