Animasyonlar hangi program ile yapılır?

diabloblood63

Picopat
Herkese iyi Sosyaller.

Premiere Pro ve After Effects programlarını öğrenmek istiyorum. Başlangıç için nasıl bir adım atmalıyım?

Son düzenleme:
Animasyon yapmak istiyorsan After Effects öğrenmen gerek, Premiere video editlemek için.

Animasyon Blender veya cinema 4D ile yapılır After Effects daha çok edit için uygun bence 7 yıldır bu programlarla uğraşıyorum.

Animasyon Blender veya cinema 4D ile yapılır After Effects daha çok edit için uygun bence 7 yıldır bu programlarla uğraşıyorum.
After Effects'in edit programı olduğunu düşünmen çok yanlış olmuş :) bahsettiğin Premiere'dir. After Effects'de 2D animasyon için bir özellik var. Hatta artık 3d objeleri import etmedede ilerliyor.

After Effects'in edit programı olduğunu düşünmen çok yanlış olmuş :) bahsettiğin Premiere'dir. After Effects'de 2D animasyon için bir özellik var. Hatta artık 3D objeleri import etmedede ilerliyor.

Biliyorum fakat başlıkta animasyon yazınca aklıma Blender ve cinema 4D geldi ben animasyonumu bu iki programda yapıp oradan After Effects'e atardım Twixtor RSMB Twitch Sapphire gibi pluginlerlede videoyu daha kaliteli hale getirirdim.

Animasyon yapmak istiyorsan After Effects öğrenmen gerek, Premiere video editlemek için.
Cevaplarınız için teşekkürler. Moderatörlerin haksız yere attıkları 1 aylık ban yüzünden ifade bırakamıyorum.

Bahsettiğim animasyonlar aşırı profesyonel olmayacak. Mesela bu animasyon gibi. Basit, sade ve akıcı olması önemli. Hangi programı kullanmalıyım bunun için?

Geri
Yukarı