Animasyonlarım nasıl?

Yürüyüş ve "uçma" animasyonları kötü bence, geliştirilmeli.

İlk 3 animasyon ilk animasyonlarım olduğu için "walk cycle"lar sıkıntılı evet. Son animasyonlarda düzeltmeye çalıştım. Daha geliştireceğim.

Hocam Minecraft iyi bir yol değil gibi duruyor bence Source oyunlarının animasyonlarına yönelebilirsin ayrıca FPS oyunları için silah kuşanma şarjor değiştirme gibi animasyonlar tasarlayabilirsin bu daha iyi bir yol olacaktır diye düşünüyorum.
Bu kanala bir göz atmanı tavsiye ederim buradakiler gibi işler yapabilirsin.

Haklısınız. Biraz gelişeceğim. Eğer bu Minecraft animasyonlarını iyi yaparsam onlara geçeceğim.
Aşırı yavaş ve çok kısa bir tık daha hızlı ve uzun olsa güzel olabilir.

Çok kısa olmasının nedeni göründüğünden daha çok uğraştırması ve render süreleri. "Rainimator "adlı bir Minecraft animasyon kanalı koskoca 10 kişilik ekibiyle 4-5 ayda yapıyor 3 dakikalık animasyonu.
Yeni bir test yükledim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@UmutDevrim08 sorun nedir? Animasyona üzgün atmak çok garip :D

İlk 3 animasyon ilk animasyonlarım olduğu için "walk cycle"lar sıkıntılı evet. Son animasyonlarda düzeltmeye çalıştım. Daha geliştireceğim.

Haklısınız. Biraz gelişeceğim. Eğer bu Minecraft animasyonlarını iyi yaparsam onlara geçeceğim.

Çok kısa olmasının nedeni göründüğünden daha çok uğraştırması ve render süreleri. "Rainimator "adlı bir Minecraft animasyon kanalı koskoca 10 kişilik ekibiyle 4-5 ayda yapıyor 3 dakikalık animasyonu.
Yeni bir test yükledim;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@UmutDevrim08 sorun nedir? Animasyona üzgün atmak çok garip :D
Olmamış, beğenmedim anlamında atmıştım. 🙂

İlk 3 animasyon biraz öyle. Ama diğerlerine bu eleştiriyi kabul etmem.
Fikre katılmak zorunda değilsin ama eleştiriyi kabul etmek zorundasın. Eleştiri kaldıramıyorsan böyle şeyler paylaşma. İyi bir şey yaptığına inanana kadar fikir sormazsan hevesin de kırılmaz hem. Objektif yaklaş diyorsan bence hepsi leş gibi ama tek kişinin az bir bilgiyle bunu yaptığını düşünürsek güzel. Kendini geliştirmeye devam edersen bir şeyler çıkar gibi.

Fikre katılmak zorunda değilsin ama eleştiriyi kabul etmek zorundasın. Eleştiri kaldıramıyorsan böyle şeyler paylaşma. İyi bir şey yaptığına inanana kadar fikir sormazsan hevesin de kırılmaz hem. Objektif yaklaş diyorsan bence hepsi leş gibi ama tek kişinin az bir bilgiyle bunu yaptığını düşünürsek güzel. Kendini geliştirmeye devam edersen bir şeyler çıkar gibi.

Konuya bakarsanız eleştirilerin çoğunu kabul ettim. Ama "leş gibi" diyen boş eleştirileri kabul etmem. 40 saniyelik bir animasyon şu an zaten hazırlanma aşamasında.

Geri
Yukarı