Anime bağımlısı oldum

İlk izleyeceğiniz 10 anime acayip sarar. Sonraki 10'u normal izlersiniz. Son 10'da sıkılmaya başlarsınız. Uzun bi aradan sonra tekrar başlarsanız gene aynı döngüye dönersiniz. Çoğu şeyde olur buna benzer bi döngü.

Evet kötü yoldasın. Ha izlediğin her bölüm 10 dakikalık ise 10x10 100DK çok fazla değil. Ama 20 üstü ise bırak veya biraz azalt.

Yani zamanın boşa harcama aç CS oyna. :p

Geçmiş olsun. Eğer başındaysan bırakma şansın az da olsa var. Bu illet ilerledikçe bağımlılığı geçiyor farklı bir seviye oluyor. Belirli bir süre izledikten sonra aslında çoğunun konu bakımından birbirini tekrar ettiğini farkediyorsun ve sıkılmaya başlıyorsun. O anda bıraktın bıraktın aksi halde üstteki bir arkadaşta demiş döngüye girer diye aynı öyle oluyor. Ben şu aralar bıraktım şükür. Ara sıra anime film bulursam şöyle güzel konulu izliyorum onun dışında artık zamanımı çalamıyor.

Geçmiş olsun. Eğer başındaysan bırakma şansın az da olsa var. Bu illet ilerledikçe bağımlılığı geçiyor farklı bir seviye oluyor. Belirli bir süre izledikten sonra aslında çoğunun konu bakımından birbirini tekrar ettiğini farkediyorsun ve sıkılmaya başlıyorsun. O anda bıraktın bıraktın aksi halde üstteki bir arkadaşta demiş döngüye girer diye aynı öyle oluyor. Ben şu aralar bıraktım şükür. Ara sıra anime film bulursam şöyle güzel konulu izliyorum onun dışında artık zamanımı çalamıyor.

Kesinlikle. Belli bir süreden sonra izlencek anime kalmadığını fark edersin zaten ve haftada 1 2 kere izlemeye başlarsın. Ha kötü bir şey değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı