Anime çizgi film mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anime ile dalga geçtiğinizi ve çizgi film kavramını aşağılamak için kullandığınızı bu mesajınız ile açıklamış oluyorsunuz. Sizi güzel çözümlemişim. Geçmiş olsun :)
Aşağılamak? Evet aslında, keşke animeler çizgi film türü olmasaydı. Kaliteli çizgi filmler vardır ancak kaliteli anime yoktur ve Japon işi, ıyy(!)
Çizgi film kavramını aşağılama ifadesi olarak anlaman da apayrı bir ironi. Ben arkadaşıma anime çizgi filmdir dediğimde ağzından köpükler çıkıp yerde ağlamaya başlıyorsa o zaman siz hakaret olarak algılıyorsunuz.

Anime çizgi filmdir hala katılıyorum. En çok çizgi dizi çıkartan Amerikalı'lar bile animeye laf söylüyorsa vardır bir bildikleri. Japonya'da animeyi çocuklara çizgi film diye izletiyorlar. Anime çizgi film adını karalar sadece. Gerçek bu ama maalesef çizgi film.
Anime haterlığı yaptığınızı tekrar tekrar ve tekrar kabul ediyorsunuz. İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, ben anlayacağımı anladım. İyi günler :)

Anime fanları Türkiye içinde çocuktur. Aklı başında insan anime izler ama fanı olmaz. Death Note Naruto ben de izledim ama ppmde anime karakteri mi var? Bir de millie bobby brown fotosu koymuşum diye laf ediyor animeci. Ben bari gerçek insan koymuşum sen çizgi film karakteri.

Aşağılamak? Evet aslında, keşke animeler çizgi film türü olmasaydı. Kaliteli çizgi filmler vardır ancak kaliteli anime yoktur ve Japon işi, ıyy.
Çizgi film kavramını aşağılama ifadesi olarak anlaman da apayrı bir ironi. Ben arkadaşıma anime çizgi filmdir dediğimde ağzından köpükler çıkıp yerde ağlamaya başlıyorsa o zaman siz hakaret olarak algılıyorsunuz.
Evet diğer arkadaşta aramızdan ayrıldı :) Çok güzel tespitlerim var ya canım kendim. Olayları ve olguları, objektif değil, subjektif yorumlayan arkadaşlar iyi günler ve iyi sosyaller diliyorum. Ayrıca, iyi Amerikalı, çizgi filmli günler.

Anime haterlığı yaptığınızı tekrar tekrar ve tekrar kabul ediyorsunuz. İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, ben anlayacağımı anladım. İyi günler :)
Anlık bu arkadaş olur gibi:
1620032509939.png

Dile getiriyorum, evet? Animeler izlenmeye değmez, para ve vakit kaybından başka bir şey değildir. Ben anime hater'i oldum diye benim fikrim geçersiz sayılmıyor.(!)

Çizgi film dediğiniz eğitici olur -genellikle- ve belli bir yaş kitlesine hitap eder ama anime +18 içeriği, küfrü ve şiddeti var ve belli bir yaş kitlesi yok. 20 yaşında izleyen de var, 9 yaşında da...
Tüm animelerde bir öğüt veya sonuç mevcuttur. Buna eğitici denir mi bilemem ama bir mesaj vermek istediği kesin.

Anime fanları Türkiye içinde çocuktur. Aklı başında insan anime izler ama fanı olmaz. Death Note Naruto ben de izledim ama ppmde anime karakteri mi var? Bir de millie bobby brown fotosu koymuşum diye laf ediyor animeci. Ben bari gerçek insan koymuşum sen çizgi film karakteri.
İsterse koyar isterse koymaz sen onlara koyduğu için laf atarsan onlarda sana atar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı