Anime izlenmeli mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anime yerine dizi/film izleyin.
En azından eğlencenin yanında size bir katkı sağlar.
Anime sevmem izleyene de pek saygı duymam bu konu da.
Ha isteyen izler orası ayrı bir konu.

Anime yerine dizi/film izleyin.
En azından eğlencenin yanında size bir katkı sağlar.
Anime sevmem izleyene de pek saygı duymam bu konu da.
Ha isteyen izler orası ayrı bir konu.
Başkasının zevkine saygı duymadığını söyleyip de sonra forum gibi bir tartışma ortamına gelmeniz ayrı bir komik.

Size garanti ederim izlediğiniz bir çok dizi/filmden çok daha yararlı ve eğitici Animeler de bulunuyor. Bilmeden yorum yapıyorsunuz.

Tate no Yuusha güzel bir öneri bence de.
Severek izlediğim bir animeydi. Bana da zamanında arkadaşım önermişti. 2. sezonu çıkarmıyorlar bir türlü. Sanırım Ekim'de çıkıyor yeni sezonu ama tam emin değilim.
Sen de lütfen Animelerin hepsi arkadaşa troll önerilen Yaoi animesiymiş gibi davranmasan mı korkup kaçacak :D :D
Doğru diyorsunuz, her anime arkadaşın izlediği gibi değil 😀

Başkasının zevkine saygı duymadığını söyleyip de sonra forum gibi bir tartışma ortamına gelmeniz ayrı bir komik.

Size garanti ederim izlediğiniz birçok dizi/filmden çok daha yararlı ve eğitici animeler de bulunuyor. Bilmeden yorum yapıyorsunuz.

Her şeye saygı duymak zorunda olduğumu düşünmüyorum.
Ayrıca bunun forum ortamına katılmakla da bir ilgisi yok.
Söylesene hangi anime Forrest Gump veya Esaretin Bedeli'nin yerini tutabilir?

Sanırım Ekim'de çıkıyor yeni sezonu ama tam emin değilim.
Size kötü bir haberim var: 2. sezon 2022 Nisan'a ertelendi. Sezon 3 de onaylandı ancak ne zaman çıkacak henüz belli bir tarih yok.

Öbür arkadaş da hem saygı duymuyorum size diyor hem de kendisine cevap yazmamı bekliyor. Yaptıkları ile söyledikleri çelişiyor.
Her neyse, cevap yazmaya kalkarsam konu amacından uzaklaşacak zaten. Bu yüzden görmezden geliyorum.

İzlenir neden izlenmesinki. Her dizi filmin bir olmadığı gibi her anime de aynı olmuyor.
Bence dizi ve filmlerden tek farkı çizim olmaları ama böylesi daha hoşuma gidiyor benim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı