Anime İzleyenlerin Hayatını Kurtaracak 2 Site | Chiaki ve MyAnimeList Recommendations

Ben bayağı yanlış anlamışım galiba :) bir bakayım o zaman. Remake versiyonları eskisi kadar iyi mi?

O seriyi izlemediğimden bir yorum yapmayacağım ama geri zekalı karakter deyince tüylerim diken diken oldu. Dediğiniz gibi bu karakterleri izlerken acı çekiyoruz yahu. Bu arada geri zekalı karakterlerden bahsetmişken biz odun erkek MC'li harem animesi izlerken kızların ne hissettiğini anlamanız için bir nevi reverse harem olan akatsuki no yona izlemenizi öneririm :) 19'a kadar sabrettim de yahu oradan sonrasına ne kadar zorladıysam devam edemedim. Bir de başladığım seriyi sonuna kadar bitirme takıntısı olan biriyim, düşünün yani.

Önemli tabii. Kalite sadece hikayeyle değil seslendirmeyle, Ost'ler ile, çizimler ile de değerlendiriliyor. Sırf bir tanesi için de izlediğimiz oluyor orası ayrı mevzu.

Doğrudur usta vallahi benim için düzgün olsun yeter.

O seriyi izlemediğimden bir yorum yapmayacağım ama gerizekalı karakter diyince tüylerim diken diken oldu. Dediğiniz gibi bu karakterleri izlerken acı çekiyoruz yahu. Bu arada gerizekalı karakterlerden bahsetmişken biz odun erkek MC'li Harem Animesi izlerken kızların ne hissettiğini anlamanız için bir nevi Reverse Harem olan Akatsuki no Yona izlemenizi öneririm :) 19'a kadar sabrettim de yahu oradan sonrasına ne kadar zorladıysam devam edemedim. Bir de başladığım seriyi sonuna kadar bitirme takıntısı olan biriyim, düşünün yani
Odun MC'lerden de az çekmedim onların yerinde ben olsam kızları yutmuştum adam hala sevdiğini anlayamıyor. Reverse harem ve yaoi ise kızların sevdiği erkeğin acı çektiği türlerdir bir kere denedim bir daha yüzlerine bakmam.

Kyoukai no kanata stili DRAM ya da romantik anime önersenize cengizci adamız biraz dertlenelim.
6. bölümde bırakmıştım açıkcası onu. Kötü bir seri değildi de izlemek istediğim tür o değildi o an. Açıkcası pek ona da benzemiyor ama Mahou Shoujo Madoka Magica izlemeni öneririm.
İlk 4 bölüm sabretmen gerekiyor. Toz pembe bir hayat yaşıyan, Winx'e benzer 4 bölüm izleyeceksin. Ardından gelen bir kafa kopmasıyla serinin gidişatı git gide daha karanlık oluyor. Bana göre TV serisi trajedi ile bitiyor. 1. ve 2. filmler TV serisinin aynısı. 3. film ise devam filmi. Anlaması zor bir seri 2 defa izlemem gerekti detayları yakalayabilmek için ama izlediğim için çok memnunum. Favori Animelerimden birisidir kendisi. Tabii ki de böyle bir serinin yapımcısı Shaft'tan başka bir stüdyo olamaz. Grafiklere baktığınız anda zaten aklınıza Monogatari serisi geliyor.

Türkçe izleyen birisi için serinin detaylarını yakalamak çok zor. Bu yüzden önermeye çekiniyorum. Özellikle Anime'lere hakim olmayan biri için ekrana boş boş baktığı bir seri olabilir. Benim daha sonra internetten bir sürü araştırma yapmam gerekti. Yapılan göndermelere ve detaylara ağzım açık kaldı açıkcası. Boş boş izlediğiniz eğelence sahnelerinin bile bir çok anlamı var bu seride. Bu yüzden bir incelemesini yapmak istiyordum açıkcası.

6. bölümde bırakmıştım açıkcası onu. Kötü bir seri değildi de izlemek istediğim tür o değildi o an. Açıkcası pek ona da benzemiyor ama mahou shoujo madoka magica izlemeni öneririm.
İlk 4 bölüm sabretmen gerekiyor. Toz pembe bir hayat yaşayan, Winx'e benzer 4 bölüm izleyeceksin. Ardından gelen bir kafa kopmasıyla serinin gidişatı git gide daha karanlık oluyor. Bana göre TV serisi trajedi ile bitiyor. 1. ve 2. filmler TV serisinin aynısı. 3. film ise devam filmi. Anlaması zor bir seri 2 defa izlemem gerekti detayları yakalayabilmek için ama izlediğim için çok memnunum. Favori animelerimden birisidir kendisi. Tabii ki de böyle bir serinin yapımcısı Shaft'tan başka bir şey olamaz. Grafikler zaten monogatari serisine bayağı benziyor.

Detayları benim için anlamak kolay zaten Doğan ile Şahin'i bile karıştırmam o derece.

Hayatım kurtuldu çok sağolun ^^
Rica ederim. Bana bir hayat borçlusun o zaman.
Detayları benim için anlamak kolay zaten Doğan ile Şahin'i bile karıştırmam o derece.
Yakalayabileceğinizi sanmıyorum açıkcası ama. Seriyi izledikten sonra size bazı kısımlarla ilgili açıklama atarım, o zaman demek istediğimi anlarsınız.

Rica ederim. Bana bir hayat borçlusun o zaman.

Yakalayabileceğinizi sanmıyorum açıkcası ama. Seriyi izledikten sonra size bazı kısımlarla ilgili açıklama atarım, o zaman demek istediğimi anlarsınız.

Yok yakalarım detayları zaten insanları ben 30 sn ne olduğunu bile çözerim attığımı düşünen varsa gerçek hayatta bile ispat yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı