Anime İzleyenlerin Hayatını Kurtaracak 2 Site | Chiaki ve MyAnimeList Recommendations

En sevdiğim animeleri hep öneri üzerinden keşfetmişimdir. Herkes profilini paylaşsın, yüksek puan verdiği ve izlemediğim animeleri de keşfedebileyim. :D Çok bencil bir yorum oldu, ben değil biz olarak düşünün. Keşfedelim.

Bu aralar anime yerine çoğunlukla manga okuyorum o yüzden pek aktif değilim.
Bu arada cidden bilgilendirici bir içerik bende ileride fate evrenine atılmak istiyordum bana da yardımcı olur 🙂.

Arkadaş ekleme yeri mobilde nerede bilmiyorum ve bulamadım, siz ekkersiniz artık :)

Öncelikle, etiket için teşekkür ederim. Bunlar gerçekten de çok işime yarayacaklar. Şimdi elimden geldiğince, MyAnimeList profilini paylaşanlara istek atacağım. Gözden kaçırmış olduğum varsa affola, kusura bakmayın. Kendi hesabımı da bırakayım, belki siz istek atarsınız.
Hocam sizleri ekledim bakarsanız bu kim demeyin diye haber vermek istedim😂. Sıklıkla anime izleyen birisi değilim ama olsun. Konu işime yarayacak bu arada teşekkürler.

Ben şaheser dediğim animeleri bile ikinci kez izleyemiyorum siz nasıl bu kadar izliyorsunuz aklım almıyor. Sıkıntıdan patlardım ben.
Hocam bende şöyle bir psikopatlık var mesela; çok sevdiğim bir animenin müziğini duysam, koşa koşa gider o müziğin geçtiği bölümleri izlerim. Sıkıcı bir anime bile olsa, gidip izliyorum. Nadiren bir animeyi tam anlamıyla yarım bırakmışımdır. Acaba bu bir psikolojik rahatsızlık mı?

Ruh hali her şeyi etkiliyor ya. Ben bazen Slice of Life izlerken bazen Fantazi izliyorum bazense Dramaya kayıyorum. Ruh halima bağlı izleyeceğim Anime.
Drama eserleri bazen çok iyi işleniyor.
Sonra 1 hafta boşlukta falan kalıyorum o anime bitince.

İlk Anime izlediğim zamanlar üst üste Drama izlemiştim. Elbette sonu pek iyi olmadı ama artık Bad End ile biten Animelerden uzak duruyorum. Özellikle de birden fazla sezonu yoksa. Hatta sırf bu yüzden Akame ga Kill'i 5-6 ay boyunca erteledim.

Your Lie in April'i izlemedim. İzlemeye de niyetim yok.

Şimdi 2020 Fall Anime'lerini haftalık takip ediyorum. Hepsini incelemedim daha vaktim olmadı ancak bir çok güzel Anime var. Bayağı bir izlerim diye düşünüyorum. Onun dışında Darker Than Black'e başladım. Bayağı övmüşlerdi, izleyeniniz var mı içinizde?

Yeni konular

Geri
Yukarı