Anime nedir?

Makaleler
44
Şu günlerde anime konuları açılıyor. Hayali karakterler mi oluyor? Merak ettim. Sadece belli karakterler mi var? Yoksa kendime anime karakteri yaratabiliyor muyum?

Bu soruları sordum fakat anime hakkında gıdım bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim.

Ya da bunu anlatan makale falan var mı? Varsa link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu günlerde anime konuları açılıyor. Hayali karakterler mi oluyor? Merak ettim. Sadece belli karakterler mi var? Yoksa kendime anime karakteri yaratabiliyor muyum?

Bu soruları sordum fakat anime hakkında gıdım bilgim yok. Aydınlatırsanız sevinirim.

Hocam çizgi film mantığı. Hayali karakterler oluyor tabii ki. Kendine nasıl anime karakteri yapacaksın anlamadım. :D

Dostum anime tehlikeli izlememelisin.

Anime çizgi filmin yetişkin versiyonudur. Kimse çıkıp çizgi film değil demesin. Çizgi film bir kategoridir. Film ve dizilerde 3 kategori vardır 1- gerçek hayatta çekilmiş 2- animasyon 3- çizgi film. Anime de çizgi filmdir. Genelde çizgi film tarzı çocuklara hitap ettiğinden dolayı çok fazla çocuk filmi yapılır. Animeciler de çizgi film denmesinden hoşlanmaz. (Sadece başlığı okudum yine gerizekalı gibi. Mesajım birazcık saçma durdu ama olsun okuyun bilgilenin anime çizgi film.)

Anime çizgi filmin yetişkin versiyonudur. Kimse çıkıp çizgi film değil demesin. Çizgi film bir kategoridir. Film ve dizilerde 3 kategori vardır 1- gerçek hayatta çekilmiş 2- animasyon 3- çizgi film. Anime de çizgi filmdir. Genelde çizgi film tarzı çocuklara hitap ettiğinden dolayı çok fazla çocuk filmi yapılır. Animeciler de çizgi film denmesinden hoşlanmaz. (sadece başlığı okudum yine geri zekalı gibi. Mesajım birazcık saçma durdu ama olsun okuyun bilgilenin anime çizgi film.)

Japonlar olmasa ne izliyoruz diyecektiniz. 😎

Geri
Yukarı