Anime önerileri

Arkadaşlar sizlerden anime önerileri almak istiyorum güzel olan anime önerilerinizi bekliyorum ben öyle çıtır çerez basit öylesine zaman geçirmelikten ziyade normal ciddi izlemeye değer ve güzel şeyler tercih ediyorum ve önerilerinizi bekliyorum ben de gördüğüm konular üzerine beğendiklerim var onlar hakkında bir fikriniz varsa onları da yazarsanız sevinirim.
Teşekkürler.
-Neon genesis evangelion serisi.
-Overlord
-Dororo
-Fire Force.
-Evangelion serisi (neon ile ikisi farklı) *öyle biliyorum.
-Gintama
-Fate
*Yarın da diziler ile alakalı açacağım.

Castlevania diye anime var hocam öneririm.

Romantik ve onun gibileri seviyorsan bir sürü önerebilirim. Bide JoJo düşünmeden izlemelisin.
Severim ama AO Haru Ride gibi cıvık şeyleri sevmem öyle olduğunu biliyorum

Berserk nasıl olmaz 3 sayfalık konuda.
Onun Mangası peak

Romantik ve onun gibileri seviyorsan bir sürü önerebilirim. Bir de jojo düşünmeden izlemelisin.

Odd taxi, zankyou no terror.

Steins gate, ınitial D, akame ga kill, cowboy bebop, tengen toppa gurren lagann önerebilirim.

Hocam benim sorduklarım nasıl? Ve hepsini listeme attım sağ olun.

Elfen Lied
Psycho Pass
Death Parade
One Outs
Dorohedoro
Black Clover
Berserk (97 yapımı olan)
Classroom of the Elite
Tomodachi Game
Monster
Lain
Castlevania diye anime var hocam öneririm.
Severim ama AO Haru Ride gibi cıvık şeyleri sevmem öyle olduğunu biliyorum

Onun Mangası peak

Hocam benim sorduklarım nasıl? Ve hepsini listeme attım sağ olun.
.

Hocam dizi şeklinde değil de film olarak önereyim.
-your name.
-weathering with you.
-a silent volice.
-i want to eat your pancreas.
Daha çok romantik tarzdalar.

Bungou Stray Dogs.(Süper güç, dedektiflik)
Re:Zero.(En sevdiğim isekai animelerden biri ama yeni sezonların çıkması uzun zaman alıyor)
Konosuba.(Komedi, isekai)
Kaguya Sama.(Romantik, okul tarzında. İlk sezondan sarmazsa zorlamayın.)
Daily Life of High School Boys.(Absürt Komedi, Günlük Yaşam. İzlerken çok gülmüştüm)
Nichijou.(Komedi, Günlük Yaşam)
Charlotte.(Süper Güç. 12 bölüm olan en iyi aninelerden biri)
Tokyo Revengers.(Çeteler)
Violet Evergarden(Dram. Çizimleri en iyi olan dizi)

Benim severek izlediğim animelerden izlemenizi önerdiklerim bunlar. Sizin yazdıklarınızdan bazılarına değinirsem:

Gintama'yı biraz erteleyin. İçindeki başka animelere göndermeler olduğundan belli başlı animeleri izlemeden bu animenin seviyesini tam anlamazsınız.

Evangelion animasyon ve çizim olarak eskidir ama güzel anime. Serinin son bölümlerine doğru animeyi yapan arkadaşların parası bitiyor(İzleyince anlarsınız).

Son olarak ismimdeki karakterin olduğu anime. Üst tarafa eklemedim ama buraya ekliyorum: Initial D. Arabaları seviyorsanız izleyin.

Death note ve Attack on titan baş yapıt animeleri demon slayer da var ama izlemiş siniz one punch man öneririm bide üstüne.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı