Anime önerileri

Demon slayer izledim Tokyo ghoul ve sword art Online 1/2. sezondan sonrası izlenemeyecek kadar kötüymüş ben tgnin mangasını okuyorum onun dışındakileri aldım listeye teşekkürler.

İzlenmeyecek kadar kötü olduğunu düşünmüyorum 1. sezon kadar iyi olmasa da bana göre diğer sezonlar daha iyi hikaye dağıldığı için sevilmiyor diğer sezonlar. [SAO için konuşuyorum]

Zevkin Çok Hoşuma gitti teşekkür ederim ds izledim No Game unutmuştum bak çok sağol şuanda shippuden izliyorum naruto shippuden bitsin ilk işim zevkin baya güzel myanimelist profilin varsa link atarmısın yada böyle güzel önerilerin varsa atabilirsin ayrıca one piece de çok kararsızım mangasını aldım ama 2cilt ama ne yapacağımı bilmiyorum toplamasıda çok zor

Değer diyorsun değilmi.
Sana kralından bir şey atacağım

Sana kralından bir şey atacağım
eyvallah dostum seviliyorsun bende sana önereyim benim listemde zirvede henüz izlemedim ve bitiremedim üçünüde sadece çok az izledim ama zirveler
-Jojo seri
-Mob Pyhsco 100
-Monster
bu arada yazdığım seriler nasıl

Tokyo ghoulda ise 2. sezon izlenilebilir fakat 3 ve 4 gerçekten kötü.
onu ben direkt mangadan tamamlayacağım ama sword a. o. izleyeceğim galiba shippuden bittikten sonra

Eyvallah dostum seviliyorsun bende sana önereyim benim listemde zirvede henüz izlemedim ve bitiremedim üçünüde sadece çok az izledim ama zirveler
-Jojo seri.
-Mob pyhsco 100.
-Monster
Bu arada yazdığım seriler nasıl.

Onu ben direkt mangadan tamamlayacağım ama sword a. O. İzleyeceğim galiba shippuden bittikten sonra.

Ben 3.sezonu izlemeye çalıştım anlamadım hiçbir şey sonra 4. sezon finale bakıp animeyi bıraktım.

Zevkin Çok Hoşuma gitti teşekkür ederim ds izledim No Game unutmuştum bak çok sağol şuanda shippuden izliyorum naruto shippuden bitsin ilk işim zevkin baya güzel myanimelist profilin varsa link atarmısın yada böyle güzel önerilerin varsa atabilirsin ayrıca one piece de çok kararsızım mangasını aldım ama 2cilt ama ne yapacağımı bilmiyorum toplamasıda çok zor

Değer diyorsun değilmi.
Buna bir bak derim.

eyvallah dostum seviliyorsun bende sana önereyim benim listemde zirvede henüz izlemedim ve bitiremedim üçünüde sadece çok az izledim ama zirveler
-Jojo seri
-Mob Pyhsco 100
-Monster
bu arada yazdığım seriler nasıl

onu ben direkt mangadan tamamlayacağım ama sword a. o. izleyeceğim galiba shippuden bittikten sonra
Yazdığın 3 Animeyi de izledim gayet güzel animeler.

Dosya Ekleri

• Anm.jpg
    Anm.jpg
    163,5 KB · Görüntüleme: 28
hmm anladım senin myanimelist profiin varmı göz gezdirirm
Myanimelist hesabın şifresini unuttum uzun zamandırda kullanmıyorum şuanda tek anime izliyorum o da One Piece oda sarmamaya başladı uzun zaman önce bir çok anime izlediğimden artık anime kalmadı saçma derecede olan animeleri izliyorum manga okumuyorum belki izlemediğim anime vardır diye geldim buraya da zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı