Anime önerisi

Öneriler için teşekkürler ancak ilgimi çekmediler. Başka öneriniz var mı?
Samurai Champloo, yaşınızı göremedim o nedenle uyarmam gerekiyor. Çok anlamazsınız. Bazı yerleri çok hızlı geçersiniz ve yavan kalır. (en az 27 yaş veya o yaş olgunluğuna ulaşmanız gerekir BENCE)

Eğer bunu beğenirseniz Cowboy Bebop var. Samurai Champloo'nun iki beden üstü. Bir bölüm izleyip beklemek düşünmek gerek. Çok beğenerek izlemiştim.

Başka öneriniz yok mu ya? Anime arıyorum ancak istediğim gibi bir şey bulamıyorum. 250+'dan sonra çok olmaya başladı bu. Çoğu zamanım anime aramaya gidiyor izlemek yerine.

Bu benim izlediğim animelerin listesi. Önermeden önce bu listede var mı diye CTRL + F ile kontrol edin lütfen. (Sayfa 300 anime ile sınırlı olduğu için aşağı inip listeyi genişletmeyi unutmayın)

Özellikle bir tür isteğim yok hepsini izlerim (Aksiyon, Büyü, Gerilim, Gizem, Drama, Fantazi, Romantik, Okul, Sci-Fi, Süper Güçler VS...) ancak çerezlik, tamamen komedi üzerine kurulmuş "Aaaa arkadaşlığın gücü, kötü adamları yenelim!" tarzı animeler değil de biraz daha ciddi ve orijinal animeler olursa iyi olur.
Not : 2010 sonrası animeler olursa daha iyi olur. Çok eski olursa çizimler yüzünden izleyesim gelmiyor.

@efedesu @Yamete Kudasai @baran_basaran @Aznable @SkyRose @Sylveon @Lime Crewmate @Freax
Cowboy Bebop izlemeyen anime izliyorum demesin. Eski gelebilir ancak izlediğim en müthiş anime kendileri. İlk sıraya koyarım yani.

Dediğiniz doğru olabilir, izlemediğim için yorum yapmam yersiz olur. Ancak eski çizimleri izlemekte zorlanıyorum açıkcası. Bu kişisel bir şey. Yine de PTW listeme ekliyorum.

Özellikle bir tür isteğim yok hepsini izlerim (Aksiyon, Büyü, Gerilim, Gizem, Drama, Fantazi, Romantik, Okul, Sci-Fi, Süper Güçler VS...) ancak çerezlik, tamamen komedi üzerine kurulmuş "Aaaa arkadaşlığın gücü, kötü adamları yenelim!" tarzı animeler değil de biraz daha ciddi ve orijinal animeler olursa iyi olur.
Not : 2010 sonrası animeler olursa daha iyi olur. Çok eski olursa çizimler yüzünden izleyesim gelmiyor.

@efedesu @Yamete Kudasai @baran_basaran @Aznable @SkyRose @Sylveon @Lime Crewmate @Freax
Grandblue. Şiddetle tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı