Anime önerisi

Oppai Dragon varken o izlenmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden izlenmesin ki? Gayet hoş anime. Sizin dediğinizde güzel animedir, izlenir lakin sizin öneriniz ana yemek, benimkisi yemek sonrası tatlı gibi olmuş. :D

Yeni başlayan birisinin one punch man veya kono suba ile başlamasını öneririm.
Daha önce öneriler yazmıştım onların görselini ekleyeceğim.
Neden izlenmesin ki? Gayet hoş anime.
Sadece echii,harem üzerinden yürüyen komedi olunca beni kesmiyor o seri ama yine de izlerim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210314-010944_Chrome.jpg
    Screenshot_20210314-010944_Chrome.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20210314-011006_Chrome.jpg
    Screenshot_20210314-011006_Chrome.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 27
Boğuluyorum, herkes bayağı anime önermiş🙂. Bende ilk ve tek izlediğim anime olan darling in the Franxx'ı öneriyorum. Müzikleri ve hikayesi beni bayağı etkilemişti.

Tokyo Ghoulu aşağılamalarının sebebi 3 ve 4. sezonda yapılan ters köşe olaylar olucak.

TG vakit kaybıdır onun yerine hikayesi,işlenişi,karakterleri daha da kaliteli olan ve kürdan adam Lelouch'un yer aldığı Code Geass'ı öneririm.

Merhaba Technopat kullanıcıları anime izlemeye yeni başladım. Şu an aot jujutsu kaisen ve tokyo ghoul izledim tokyo da 2. sezonun ortasındayım insanlar çok gömmüş, sıkılırsam bırakırım. Anime önermenizi istiyorum. Daha yeni başladığım için bir tık daha popüler önerirseniz daha iyi olur ama kendi izledikleriniz arasında bunu kesinlikle izlemelisin dedikleriniz varsa lütfen buyurun. Tür vs. önemli değil ama kendi türünde öne çıkmış bir şey olursa iyi olur ve son olarak ne çok kısa olsun ne de naruto gibi çok uzun olmazsa muhteşem olur, bekliyorum.
Your lie in april, kimetsu no yaiba, full metal alchemist: brotherhood, toradora.

Charlotte, Hunter X Hunter, Death Note, darling in the franxx, akame ga kill, attack on titan, dororo, another, erased, kimetsu no yaiba, jujutsu kaisen

İzlediklerimden bazıları eminim sen de seversin.

Yeni konular

Geri
Yukarı