Anime önerisi

Yusuf05

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba son 1-2 haftadır anime izlemeye başladım.
Death Note, Attack on Titan, Tokyo Ghoul ve son olarak Sword art Online izledim.
Hepsini izlerken büyük keyif aldım özellikle Attack on Titan ve Sword art Online (1. sezon ilk kısım) beni büyüledi. Şimdi bu tarz animeler arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Death Note, Attack on Titan, Tokyo Ghoul ve son olarak Sword art Online izledim.
Hepsini izlerken büyük keyif aldım özellikle Attack on Titan ve Sword art Online (1. sezon ilk kısım) beni büyüledi. Şimdi bu tarz animeler arıyorum önerilerinizi bekliyorum.
Tarz olarak bilmiyorum ama No Game No Life ve Bunny Girl Sempai izleyebilirisiniz. Bunny Girl Sempai daha çok psikolojik dramlar içeriyor eğlenmek için izlemenizi önermem.

Blue Exorcist , Seven Deadly Sins , Rascal Does Not Dream Of Bunny Girl Senpai.

Death Note, attack on titan, tokyo ghoul ve son olarak sword art Online izledim.
Hepsini izlerken büyük keyif aldım özellikle attack on titan ve sword art Online (1. sezon ilk kısım) beni büyüledi. Şimdi bu tarz animeler arıyorum önerilerinizi bekliyorum.

Sword art Online'ın filmini izle
Seraph of the end
Charlotte.

Monogatari series,
Fate Series ( Fate: Zero izlemeni öneriirm.)
Steins; Gate
Mushoki tensei
Grancrest senki
A silent voice
I want eat your pankreas
Code geass
Tensei shitara slime datta ken
Overlord
Pshyco pass
Violet evergarden
Vinland saga
Re zero
Youjo senki
Elfen lied
Charlotte
Owari no seraph
Neon Genesis Evangelion
Hellsing ultimate
91 days
Bungo stray dogs
Sakura sou pet of kanojo
Golden time
Kiseiju
Charlotte
High school of dead
High school dxd
Blach lagoon
Gangsta
Kono suba
Shinichi no yuusha
Fullmetal alchemist brotherhood
Noragami
Akame ga kill
Clannad
Guilty crown
No game no life
Demon slayer
Golden time
Plastic memories
Elite of classroom
Hai to gensou no grimgar

Uzun soluklu olanlardan ise Hunter x hunter, Bleach ve Naruto öneririm. Gintama ve One Piece izlemediğim için yorum yapmayacağım.

Geri
Yukarı