Anime önerisi

Her ne kadar çoğu kişi karşı çıksa bile benim için mükemmel bir başlangıç olan darling in the Franxx'i öneririm.

Ben sonunu daha farklı bekliyordum ama beni tatmin etti hikaye anlatımını ve çizimlerini sevdim fakat bazı sahneler utandırıyor. Yine de gayet iyi, izlenilebilir. Zaten kısa bir anime.

Fullmetal Alchemist/ Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Death Note, Shingeki no Kyojin, Steins;Gate, Kimetsu no Yaiba, Jujutsu Kaisen, Vinland Saga, Tokyo Revengers, Saiki Kusuo no Psi-nan, Dr. Stone, One Punch Man ve Dororo.

FullMetal Alchemist Brotherhood izleyebilirsin, bence 10/10'luk bir anime.
Great Pretender izleyebilirsin konusu dolandırıcılıkla alakalı 3 bölüm izledim ama sardı ters köşesi falan çok iyi bir anime.
Naruto serisini izleyebilirsin ben şu an Naruto Shippuuden'i izliyorum ve savaşlar falan güzel gidiyor.

Karanlık bir atmosfer, ciddi karakterler, ilgi çekici hikaye, harika animasyonlar isterseniz kesinlikle Attack on Titan.

Renkli çizimler, iyi hissettiren, hafif komedi, bol aksiyonlu, harika kötü karakter tasarımı olan, ana karakterin çok iyi birisi olduğu bir anime isterseniz My Hero Academia.

Ondan sonra Jujutsu Kaisen, Kimetsu No Yaiba vs.

İyi seyirler.

Geri
Yukarı