Anime önerisi

Neon Genesis Evangelion. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Transformers falan diye başlayacaksın. Sonra baya bir şok geçireceksin.

Şahsen öyle animeleri pek sevmem fakat değişiklik olsun derseniz bilim kurgu olarak bunlar var.

Steins;Gate, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Boku dake ga Inai Machi, Serial Experiments: Lain ve en muazzam anime olan BOKU NO PICO'yu sana öneriyorum.

@NightWist
Full metal alchemist: Brotherhood.
Fate/zero
Attack on titan.
Code geass.
To your eternity ( henüz 19. bölümde )
Dororo.
Jujutsu kaisen.
Death Note.

Full metal alchemist mutlaka izleyeceğim.

Wonder eg priority: D izlersin artık beyenip beyenmedeyini de sölersin artık yani merak ederim yaniiii.

Listeye aldım izlediğimde yazarım :D

Şahsen öyle animeleri pek sevmem fakat değişiklik olsun derseniz bilim kurgu olarak bunlar var.

Steins; gate, fullmetal alchemist: Brotherhood, boku dake ga ınai machi, serial experiments: Lain ve en muazzam anime olan boku no pıco'yu sana öneriyorum.

Steins gate i duydum merak ediyorum bakacağım.

Şu an için bir önerim yok ancak ekim-Kasım aylarında çıkacak olan chainsaw man animesine bakmanızı öneririm.

Sonraki sezonunu beklediğim çok fazla anime var bir ara bakarım.

Zankyou no terror kesinlikle izlenmesi gereken bir baş yapıt diye düşünüyorum. Ayrıca gintama ve dororo izle derim şu anda Dororo'ya başladım efsane gidiyor.

Zankyou no terror kesinlikle izlenmesi gereken bir baş yapıt diye düşünüyorum. Ayrıca gintama ve dororo izle derim şu anda Dororo'ya başladım efsane gidiyor.

Özel güç animeleri hoşuma gidiyor Dxd High school(ecchi tabii) yine aynı şekilde tokyo ghoul, kiseijuu, mha, fire Force gibi animeler.

Geri
Yukarı