Anime önerisi

Your Lie in April, HxH ve Demon Slayer izlerken sıkılmıştım.

Your Lie in April zaten 24 bölüm falandı yanılmıyorsam, Demon Slayer'da sıkılmanızı normal karşılayabilirim ama HxH'de sıkıldıysanız bir şey diyemem, 5 bölüm falan mı izlediniz HxH'i? Benim için açık ara, gelmiş geçmiş en iyi seridir HxH, umarım ileride bir daha şans verirsiniz.
Fate Unlimited Blade Works

Fate serisi Zero'dan sonra çeşitli rotalar üzerine devam eder, Fate Zero'dan sonra alternatif 3 rotaya ayrılır, birçok insan Heavens Feel Sakura rotasını sever ama bence Unlimited Blade Works Rei rotası hem karakter gelişimi hem de hikaye açısından daha oturaklı bir seri.
Fate serisi Zero'dan sonra çeşitli rotalar üzerine devam eder, Fate Zero'dan sonra alternatif 3 rotaya ayrılır, birçok insan Heavens Feel Sakura rotasını sever ama bence Unlimited Blade Works Rei rotası hem karakter gelişimi hem de hikaye açısından daha oturaklı bir seri.

Tabi burada belirteyim, Unlimited Blade Works yazığınızda önünüze iki seçenek çıkacak, benim önerdiğim seriler: Fate/stay night: Unlimited Blade Works ve Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season
bunlar, 2014 ve 2015 yapımı olanlar. 2010 olan Unlimited Blade Works'ten bahsetmiş olabilirler size, siz onu değil linkte paylaştıklarımı, ufotable stüdyosunun yaptığını izleyin.

Son düzenleme:
Merhaba, sevdiğim animeler arasında kaiji, steins gate, Monster, fmab, fate Zero, erased, promised neverland(ilk sezon) ve koe no katachi var. Psycho Pass'e de başlamayı düşünüyorum. Bunlara benzeyen önerebileceğiniz anime var mı?
Çok güzel animeler yazmışsın. Tavsiyem şunlar olacak :
Shinsekai Yori
Mahou Shoujo Madoka Magica
Dr. Stone
Uchuu Kyodai
Code Geass

Film olarak da:
Hotaru no Haka
Mononoke Hime
Kimi no na wa

Your Lie in April zaten 24 bölüm falandı yanılmıyorsam, Demon Slayer'da sıkılmanızı normal karşılayabilirim ama HxH'de sıkıldıysanız bir şey diyemem, 5 bölüm falan mı izlediniz HxH'i? Benim için açık ara, gelmiş geçmiş en iyi seridir HxH, umarım ileride bir daha şans verirsiniz.

HxH arkadaşlarım çok fazla övdüğü için başlamıştım. 42 bölüm izledim bazı yerlerde keyif almıştım ama genel olarak sıkıldığım için devam etmedim. Your Lie in April için de herkes dramı çok fena kesin ağlatıyor dediği için merak edip başlamıştım. Bilmiyorum belki spoiler yemenin de etkisi olabilir ama duygulanmayı geçtim sonlara doğru sıkılarak izlemiştim.

Tabii burada belirteyim, Unlimited Blade Works yazığınızda önünüze iki seçenek çıkacak, benim önerdiğim seriler: Fate/stay night: Unlimited Blade Works ve Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season
Bunlar, 2014 ve 2015 yapımı olanlar. 2010 olan Unlimited Blade Works'ten bahsetmiş olabilirler size, siz onu değil linkte paylaştıklarımı, ufotable stüdyosunun yaptığını izleyin.

Eğer Zero kadar kaliteliyse kesin başlarım teşekkürler.

Çok güzel animeler yazmışsın. Tavsiyem şunlar olacak:
Shinsekai Yori.
Mahou Shoujo Madoka Magica.
Dr. Stone.
Uchuu Kyodai.
Code Geass.

Film olarak da:
Hotaru no Haka.
Mononoke Hime.
Kimi nona wa.

Code Geass, Dr. Stone ve Kimi no na wa izlemiştim. Shinsekia Yori konusu ve tagı ilgimi çekti bakacağım ona teşekkürler.

İzlemiştim çok beğenmemiştim ama teşekkürler yine de.

HxH arkadaşlarım çok fazla övdüğü için başlamıştım. 42 bölüm izledim bazı yerlerde keyif almıştım ama genel olarak sıkıldığım için devam etmedim.

Tabii herkesin zevkleri farklı ama sanırım Yorknew arkının başında bırakmışsınız, o Ark'ın sonu ve sonraki Ark olan Greed Island Ark'ı ve Kimera Ark'ı bayağı güzeldi, bir gün devam ederseniz beğenebileceğinizi düşünüyorum.

Eğer Zero kadar kaliteliyse kesin başlarım teşekkürler.

Zero kadar olmasa da hikaye ve karakter gelişimi açısından çok beğendiğim bir seri UBW; bir önceki yazımda da belirttiğim gibi birçok insan Heaven's feel filmlerini daha çok seviyor ama ben UBW'yi daha çok beğeniyorum. Önemli olan, Fate serisinde hangi karakter daha hoşunuza gidiyor, Sakura mı yoksa Rei mi? Fate UBW'yi Rei karakterini seviyorsanız çok beğenebilirsiniz, sevmiyorsanız beğenmeyebilirsiniz.

Evangelion, Vinland Saga ve Violet Evergarden.

Code Geass
Pshyco Pass
Ergo Proxy
Samurai Champloo
Steins; Gate
Violet Evergarden
Cowboy Bebop
A silent Voice ( Film )
Your Name ( Film )
I Want Eat Your Pankreas ( Film )
Monogatari Series
Gangsta