Anime önerisi

Black Clover
Enen no Shouboutai
D.Gray-man

İzlediğiniz animelere şöyle bir bakınca daha çok shounen türünü daha çok seviyorsunuz gibi. Eski serilere de pek ilginizin olmadığını düşünüyorum. Bunlara bir bakabilirsiniz.

Animeyi öneren arkadaşım tam shonen hayranı ne önerdiyse izliyorum xd o kadar hızlı izliyorum ki çocuk sıkıldı herhalde, attığınız animeleri listeye aldım özetlerini okuyacağım teşekkürler.

Shounen istersen hajime no ippo ve gto,
Huzurlu (ıyashikei) bir şeyler istersen natsume yuujinchou,
Ciddi, anlamlı bir anime istersen politik yönüyle çok etkileyici olan:
Legend of the galactic Heroes

Farklı birkaç şey daha eklersek:
seirei no moribito.
Kemono no shouja erin.
Shinsekai yori.
Ghost in the Shell S.A.C
Welcome to nhk

Birkaçını duydum çok teşekkürler yarın bakacağım bunlara da ve not edeceğim ilgimi çekenleri.

Beastars, charlotte, elfen lied, golden time, record of ragnarok, vampire Knight.

xD isimleri bile çok ilgi çekici teşekkürler.

Girls und panzer ama tanklar hakkında biraz teknik bilgi gerektiren bir anime kısa bir anime zaten isterseniz deneyebilirsiniz.

Bunun uçak verisyonu da var mı? Arkadaşlarım sürekli tank ve uçaktan konuşuyor da.

Charlotte.
Fairy tail.
Shokugeki no souma.
Haikyuu!
Noragami.
Boku no Hero academia.
Sword art Online.
Accel world.
Hataraku maou sama.

Sword art Online ilk 15 bölümü izlenip bırakılması gereken anime diye tanıtılmıştı bana ve devamına da bakacağım teşekkürker.

Code geass izliyorum btw.

Animeyi öneren arkadaşım tam shonen hayranı ne önerdiyse izliyorum xd o kadar hızlı izliyorum ki çocuk sıkıldı herhalde, attığınız animeleri listeye aldım özetlerini okuyacağım teşekkürler.

Birkaçını duydum çok teşekkürler yarın bakacağım bunlara da ve not edeceğim ilgimi çekenleri.

xD isimleri bile çok ilgi çekici teşekkürler.

Bunun uçak verisyonu da var mı? Arkadaşlarım sürekli tank ve uçaktan konuşuyor da.

Sword art Online ilk 15 bölümü izlenip bırakılması gereken anime diye tanıtılmıştı bana ve devamına da bakacağım teşekkürker.

Code geass izliyorum btw.
SAO öyle hocam 15 bölümü izledikten sonra gerisini izlesen de olur izlemesen de.

Bunları izledim. Op bleach gibi serileri sonraya bırakıyorum onlar dışında ne önerirsiniz?

Darker Than Black.
Charlotte.
Another.
Steins Gate.
Boku dake ga inai machi.
Uzaki Chan wants to hang out.
Angels Of Death. (kesinlikle izleyin.)
Elfen Lied (biraz NFSW anime)

Bu arada Bleach i sonra bırakmayın bence, güzel anime fillerlerini ve filmlerini izlemezseniz kısa sürer izlemeye de gerek yok kötü genel olarak. Bunun dışında sadece (Bleach: Memories in the Rain'i izleyin)

Önceki mesajda farklı türlerden en sevdiklerimi yazmıştım şimdi ortama uyup biraz aksiyon, battle shounen falan ekleyelim şuraya :)

Rurouni Kenshin
Yuu Yuu Hakusho
Claymore
Hakuouki
Ushio to Tora

Bu arada Isekai animelerinin hepsi boş bence bir tek eskilerden Inuyasha'yı önerebilirim bunun da zaten 2010'dan sonra çıkan Isekailerle bir ortak noktası yok.

Ayrıca anime listesi için anilisti tavsiye ederim bir sürü tag var kullanışlı oluyor:

İzleme sırası karışık animeler için:

Geri
Yukarı