Anime önerisi

1. Death note 🌟
  2. Attack on titan
  3. No game no life🌟
  4. Another
  5. RenaiBoukun
  6. Kono subarashi🌟
  7. One punch man🌟
  8. Kore wa zombie
  9. Youjo senki🌟
  10. Overlord🌟
  11. Love is war
  12. Tokyo revengers
  13. Non non biyori🌟
  14. Oregairu
  15. Jibaku shounen hanako-kun
  16. İsekai maou to shoukan shoujo dorei majutsu
  17. Danganronpa🌟
  18. Angel beats
  19. Shakugan no shana
  20. Mob psycho 100🌟
  21. Sword art online
  22. Erased 🌟
  23. Akame ga kill🌟
  24. Nanbaka🌟
  25. Hakata Tonkotsu Ramens 🌟
  26. 91 days🌟
  27. Seven deadly sins
  28. Jojo🌟🌟🌟🌟🌟♥️♥️♥️♥️
  29. Jujutsu kaisen
  30. Sk8 the infinity
  31. Kuroshitsuji🌟
  32. Re zero
  33. arifureta shokugyou de sekai saikyou
  34. koutetsujou no kabaneri
  35. Vanitas no karte
  36. Parasyte 🌟
  37. One piece🌟
  38. Bungou Stray Dogs🌟
  39. Code geass🌟
  40. Hunter x Hunter🌟🌟
  41. Welcome to the Classroom of the Elite🌟
  42. Rick And Morty 🌟🌟
  43. Gintama
  44. Initial D
  45. hellsing🌟
  46. Steins Gate 🌟🌟🌟🌟
  47. Kekkai Sensen🌟🌟
  48. Neon Genesis Evangelion 🌟

♥️

Dostlar önerileriniz için çok teşekkür ederim ilk başta konuyu biraz geç açtım diye düşündüm biz animecilerin gece 3 bile anime izlediğini hatırladım hepinize iyi sosyaller.

O 'muymuş mecha tarzı gibi duruyordu. Douluo izlemeye çalıştım ama pembeli kız yüzünden 4.bölümde falan bıraktım çok itici geliyor.

Kişisel tercih gözünün önünde Bibi Dong tarafından annesi öldürülüp 100K'lık ruh yüzüğü olarak özümsenen bir karakter çok da normal olmasını beklemezdik. ben gayet zevk ala ala izledim 10 kere de günceline gelmiştim. Ki xiao wu gayet güzel bir karakter gözümde.

bu sahne de Tang San kendini Xiao Wu için feda ediyor Xiao Wu'da Tang San'ı canlandırmak için ruhunu aynı Tang San'ın annesinin babası için yaptığı şekilde feda edip 100K'lık ruh halkası ve yumuşak kemikli tavşan ruh kemiğini bırakıyor. Ardından ise yeni gelen ruh kemiği ve önceden bulunan 3 ruh kemiği (insan yüzlü örümceğin bacakları olan dış ruh kemiği, zihin açan bir ruh kemiği ve annesinden kalma uçmasını sağlayan ruh kemiği ) ile birlikte birleşip asura zırhı adı altındaki prototip versiyonu gelişiyor. Finalinde de hem denizlerin tanrısı hem de asura tanrısı oluyor o şekilde de zırhı tamamlıyor.

Kişisel tercih gözünün önünde bibi dong tarafından annesi öldürülüp 100K'lık ruh yüzüğü olarak özümsenen bir karakter çok da normal olmasını beklemezdik. ben gayet zevk ala ala izledim 10 kere de günceline gelmiştim. Ki xiao wu gayet güzel bir karakter gözümde.

bu sahne de tang san kendini xiao wu için feda ediyor xiao Wu'da tang San'ı canlandırmak için ruhunu aynı tang San'ın annesinin babası için yaptığı şekilde feda edip 100K'lık ruh halkası ve yumuşak kemikli tavşan ruh kemiğini bırakıyor. Ardından ise yeni gelen ruh kemiği ve önceden bulunan 3 ruh kemiği (insan yüzlü örümceğin bacakları olan dış ruh kemiği, zihin açan bir ruh kemiği ve annesinden kalma uçmasını sağlayan ruh kemiği ) ile birlikte birleşip asura zırhı adı altındaki prototip versiyonu gelişiyor. Finalinde de hem denizlerin tanrısı hem de asura tanrısı oluyor o şekilde de zırhı tamamlıyor.

Kulağa güzel geliyor ama o kız 2 defa yarım bıraktım yine de tekrardan başlayacağım bu arada donghua öneriniz var mı merak ettim.

Kulağa güzel geliyor ama o kız 2 defa yarım bıraktım yine de tekrardan başlayacağım bu arada donghua öneriniz var mı merak ettim.
Olmaz olur mu ya. :D

Hatta ben direkt kendi editlediklerimi vereyim hepsi gayet keyifli donghualardır.

Doupo Cagqiong 1-2. sezonunu ben editledim.

Shi Huang Zhi Shen

Yingxiong Zai Lin

Sheng Shi Zhuang Niang

Di Wang Gong Lue

Da Wang Bu Gaoxing 1-2

Wan Gou Zhi

Wo Shi Da Shenxian (Bunun ilk iki üç bölümünün tüm altyazısını tek tek elimle ayarlamıştım sese göre göz bebeğimdir)

Wu Geng Ji (3. sezonu benden)

Wu Shang Shen Di

Xue Ying Ling Zhu (1. sezon ve special bölümleri)

Bunlar benim bizzat editlediklerimdir ki çeviri dosyaları hala elimde var. Ek olarak önerebileceğim Quanzhi Fashi var, Quanzhi Gao Shou (1. sezonun editi PuzzleSubs üzerinde bana işi öğreten abim tarafından yapılma) var, Yao Shen Ji, Binghua Mochu, Ling Jian Zun Tunshi Xingkong.

Olmaz olur mu ya. :D

Hatta ben direkt kendi editlediklerimi vereyim hepsi gayet keyifli donghualardır.

Doupo cagqiong 1-2. sezonunu ben editledim.

Shi huang zhi Shen

Yingxiong zai lin

Sheng shi zhuang niang

Di wang gong lue

Da wang bu gaoxing 1-2

WAN gou zhi

WO shi da shenxian (bunun ilk iki üç bölümünün tüm altyazısını tek tek elimle ayarlamıştım sese göre göz bebeğimdir)

Wu geng ji (3. sezonu benden)

Wu shang Shen'di

Xue ying ling zhu (1. sezon ve Special bölümleri)

Bunlar benim bizzat editlediklerimdir ki çeviri dosyaları hala elimde var. Ek olarak önerebileceğim quanzhi fashi var, quanzhi gao shou (1. sezonun editi puzzlesubs üzerinde bana işi öğreten abim tarafından yapılma) var, yao Shen ji, binghua mochu, ling jian zun tunshi xingkong.

Teşekkürler ama doupo cagqiong gibi önerdikleriniz web novel uyarlaması bundan donghuaları pek iyi olmuyor bunlar da böyle mi?

Teşekkürler ama doupo cagqiong gibi önerdikleriniz web novel uyarlaması bundan donghuaları pek iyi olmuyor bunlar da böyle mi?

Olabilecek şeyler inciğini cinciğini bilmiyorum ama keyif alarak izlediğim ve yaptığım seriler.

Yeni konular

Geri
Yukarı