Anime önerisi

Selamünaleyküm, önerilerinizi bekliyorum, izlediğim tarzlarda olursa sevinirim. Ptw'da olanları atmamaya özen gösterirseniz sevinirim. Atış serbest.

Naruto Boruto Pokemon ;)

Naruto boruto Pokemon ;)

Merhaba ben Naruto.

1709122405710.png

Yerinde olsam sevmiyorum, bana göre değil vs bunları bir kenara bırakır başlardım manga okumaya. İzleyeceğin bir çok anime mangasının 3te 1i 4te 1i değil. Uyarlananırken atlanan, sırası değiştirilen, hızlı geçilen şeyleri demiyorum bile. Jojo uyarlama olarak en iyilerden biri nerdeyse fark yok animeyle manga arasında ama çoğu seri böyle değil. Ayrıca animeyi izlediğin sürenin yarısı kadar bir sürede mangada animenin 2 katı ileriye gidersin. Elim sürekli next tuşunda yani atlaya atlaya izliyom ben diyosan o başka. Normal izleme için dedim ben o 2 kat ileri gitmeyi.
Farkındayım mangaları animelere tam uyarlamadıklarına ama dediğim gibi manga okumayı sevmiyorum. Çok merak ettiğim bir seri veya animesi artık çıkmayacak bir seri olduğunda okuyorum. Şuan da MyAnimeList'te 2 tane manga okuyana rozet verdikleri bir etkinlik için Mieruko-chan serisini okuyorum. Diğer seriyi daha düşünmedim eğer manga önermek istiyorsan aşağıdaki linkteki mangalardan güzel olduğunu düşündüğün bir tanesini önerirsen tatlı olur.

Naruto Boruto Pokemon ;)
Naruto'yu zaten izledim Boruto'yu da izlemeyi planlıyorum. Başka önerileriniz varsa açığım.

Son düzenleme:
Boruto'yu da izlemeyi planlıyorum. Başka önerileriniz varsa açığım.
3-5 tane ebeveynlerinin aynısı gram orijinal olmayan gram izleme zevki vermeyen karakterler ve sanki senaryosu 5 yaşındaki çocuğa verilmiş gibi hissettiren bu balon seriyi izlemene gerek yok bence. Sadece bir tavsiye tabii. Bu aralar Pluto gündemde bir göz atabilirsin.

3-5 tane ebeveynlerinin aynısı gram orijinal olmayan gram izleme zevki vermeyen karakterler ve sanki senaryosu 5 yaşındaki çocuğa verilmiş gibi hissettiren bu balon seriyi izlemene gerek yok bence. Sadece bir tavsiye tabii. Bu aralar Pluto gündemde bir göz atabilirsin.
Dediğin doğru Boruto Chuunin Exams kısmını izlemiştim gerçekten vasat seviyede. Beklentimi düşük tutarak izlersem ve filler bölümleri atlarsam bence sıkıntı olmaz. Pluto güzel gözüküyor izleme listeme aldım başka öneriniz varsa çok tatlı olur.

Dediğin doğru Boruto Chuunin Exams kısmını izlemiştim gerçekten vasat seviyede. Beklentimi düşük tutarak izlersem ve filler bölümleri atlarsam bence sıkıntı olmaz. Pluto güzel gözüküyor izleme listeme aldım başka öneriniz varsa çok tatlı olur.
Dostum bayadır anime yerine film izliyorum izlediğim serilerin çoğunu izlemişsin zaten ama anime filmi izlerim diyorsan Yürüyen Şato'yu öneririm çok güzel bir film.

Ben sevmesem de seveni cok olan fmab ve Attack on Titan bakabilirsiniz.
Kendim her turden oneri yaparsam:
Danganronpa, oshi no KO, isekai smartphone, Black Summoner, tsukimichi, the hiddenndungeon only i can enter, re: Creators, nagatoro-san, otome Game isekai, chained soilder, synduality: Noir, how a realist Hero rebuild the kingdom, Death Note, solo leveling, armed girls machiavellism, tis time for torture princess, call of the night, classroom of the Elite, couple of cuckoos, mairimashita iruma-kun! Murenase! Love after world domination, isekai cheat majutsushi, is it wrong to try to pick up girls in a dungeon, the foolish angel dances with the devil, princess connect! Re: Drive, the genius prince's plan, jitsu wa watashi wa, the aristocrats otherworldly adventure, the yuzuki family's your sons, seiken gakuin no makentsukai, freezing, accel world, the world finest assasin isekai, kyuukyoku shinka Full dive RPG, oresuki, the kingdom of ruin, high school dxd(ilk animem), the strongest Sage with weakes crest, umaru-chan! Rakudai Kishi no cavarly, gokusen toshi asterisk, toradora, tatoeba last dungeon. Daha onerebilecegim cok anime var devam edersem sabaha kadar yazarim herhalde😁(mesajı başka konuya yazmıştım kopyaladım direkt)

Ben sevmesem de seveni cok olan fmab ve Attack on Titan bakabilirsiniz.
Kendim her turden oneri yaparsam:
Danganronpa, oshi no KO, isekai smartphone, Black Summoner, tsukimichi, the hiddenndungeon only i can enter, re: Creators, nagatoro-san, otome Game isekai, chained soilder, synduality: Noir, how a realist Hero rebuild the kingdom, Death Note, solo leveling, armed girls machiavellism, tis time for torture princess, call of the night, classroom of the Elite, couple of cuckoos, mairimashita iruma-kun! Murenase! Love after world domination, isekai cheat majutsushi, is it wrong to try to pick up girls in a dungeon, the foolish angel dances with the devil, princess connect! Re: Drive, the genius prince's plan, jitsu wa watashi wa, the aristocrats otherworldly adventure, the yuzuki family's your sons, seiken gakuin no makentsukai, freezing, accel world, the world finest assasin isekai, kyuukyoku shinka Full dive RPG, oresuki, the kingdom of ruin, high school dxd(ilk animem), the strongest Sage with weakes crest, umaru-chan! Rakudai Kishi no cavarly, gokusen toshi asterisk, toradora, tatoeba last dungeon. Daha onerebilecegim cok anime var devam edersem sabaha kadar yazarim herhalde😁(mesajı başka konuya yazmıştım kopyaladım direkt)
Selamın aleyküm Animelerin hepsini kontrol ettim ve izleme listeme aldıklarımı yazayım dedim.

1- Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei The Animation (Danganronpa: The Animation)
2- Kuro no Shoukanshi (Black Summoner)
3- Re:Creators
4- Shikkakumon no Saikyou Kenja (The Strongest Sage with the Weakest Crest)

Çok fazla anime "Ecchi, Harem ve Isekai" olduğu için 1-2 Isekai aldım Harem ve Ecchi izlemediğim için maalesef hiçbirini almadım. Önerileriniz için teşekkürler daha Aksiyon ve Gizem tarzı anime önerileriniz varsa alabilirim.

Geri
Yukarı