Anime önerisi

Chainsaw Man izleyebilirsin yakında filmi falan da gelecek istersen bekle filmi geldiğinde izlersin.

Uzun zamandır anime izlemediğim bir dönemde tek oturuşta izleyip bitirdim bayağı iyi.
Hocam one punch man ilenulgili yapılmış yorumlara baktım hikayesi boş onun dışında iyi demişler siz hikayesini nasıl buldunuz?Birde avatara benzeyen bir anime biliyormusunuz avatarı çok seviyorum ama anime olmaması canımı sıkıyo biraz.

Hocam One punch man ilenulgili yapılmış yorumlara baktım hikayesi boş onun dışında iyi demişler siz hikayesini nasıl buldunuz? Bir de avatara benzeyen bir anime biliyor musunuz avatarı çok seviyorum ama anime olmaması canımı sıkıyor biraz.

Alttakinin dediği gibi hikayesi boş, sadece dövüş sevenler için.

Aynen hikaye biraz boş da izlerken kesinlikle hiç sıkmıyor. Avatara benzeyen bir anime şu an hiç aklıma gelmedi.
Hocam bende eskiden kaydettiğim izlemediğim 2 anime var biri dragon prince diğeri jujustu kaisen bunlar nasıl?

Alttakinin dediği gibi hikayesi boş, sadece dövüş sevenler için.
Abim eskiden bir anime seyrediyordu bol aksiyonlu dövüş fln vardı böyle bir anime hatırlıyormusunuz şuanda onu çok arıyorum.

Aynen hikaye biraz boş da izlerken kesinlikle hiç sıkmıyor. Avatara benzeyen bir anime şu an hiç aklıma gelmedi.
Hocam castvelania diye bişi buldum oda avatar tarzı galiba biliyormusunuz?

Son düzenleme:
Bleach'i öneririm. Öyle ahım şahım bir hikayesi yoktur ama evreniyle, dövüşleriyle ve özellikle yan karakterleriyle çok güzel seridir.

Hocam bende eskiden kaydettiğim izlemediğim 2 anime var biri Dragon prince diğeri jujustu kaisen bunlar nasıl?

Abim eskiden bir anime seyrediyordu bol aksiyonlu dövüş falan vardı böyle bir anime hatırlıyor musunuz şu anda onu çok arıyorum.

Hocam castvelania diye bir şey buldum oda avatar tarzı galiba biliyor musunuz?

Jujutsu kaisen fena değil, 2. sezonunu geçen bitirdim. Dragon Prince'yi ne yazık ki izleme fırsatım olmadı.

Castlevania da aşırı uzun bir şey değil, güzel bir anime, 3 veya 4 sezonu vardı yeni sezonu da gelecek diyorlardı bir ara ne oldu bilmiyorum.

Jujutsu kaisen fena değil, 2. sezonunu geçen bitirdim. Dragon Prince'yi ne yazık ki izleme fırsatım olmadı.

Castlevania da aşırı uzun bir şey değil, güzel bir anime, 3 veya 4 sezonu vardı yeni sezonu da gelecek diyorlardı bir ara ne oldu bilmiyorum.
Castlevania da avatar gibi amerikan yapımı mı?

Hocam solo leveling nasıl bir anime?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı