Anime önerisi

EfeAkkaya

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus NVIDIA GeForce RTX 3070 Dual V2 OC---AMD Ryzen 5 7600X
Monitör: MSİ G274 QPF QD
Kulaklık: HyperX Alpha Wireless
Mouse: ASUS ROG GLADIUS III AimPoint
Klavye: ...
Meslek
Yazılım Ve Donanım(Öğrenci)
Çizimleri güzel aşırı absürt olmayan anime önerisi lazım daha önce bunny girl senpai, classroom of the Elite, fuufu ıjou ve oshi no KO tarzı romantik animler izlemiştim, bayağı sarmıştı. Yine aynı tarzda kaliteli animeler önerirseniz sevinirim.
@Darsafad @Ulunay @Yeyil

Golden time. K project. 7th prince. Madan no ou to vanadis. Gakuen babysitters. Persone the series. The aristocrats otherworldly adventure. Sweet reancarnation. Synduality. The hidden dungeon only i can enter. Bunlardan biri illa uyar zevkinize.

Golden time. K project. 7th prince. Madan no ou to vanadis. Gakuen babysitters. Persone the series. The aristocrats otherworldly adventure. Sweet reancarnation. Synduality. The hidden dungeon only i can enter. Bunlardan biri illa uyar zevkinize.

Golden time 5. bölümdeyim şu an bayağı iyi sardı teşekkürler.

Klişe biraz ama güzel romantik animelerden.

Evet biraz absürt ama çok da değil şu an 10. bölümdeyim bugün bitiririm herhalde sizce bundan sonra ne izlemeliyim.

Tomodachi Game sarar seni, Classroom'u beğendiysen, ama şöyle bir şey var asıl olaylar mangasında başlıyor ve animenin 2.sezonu gelmeyecekmiş ilk sezonu da sırf manganın reklamı yapılsın diye yapılmış, ama bence izlenir hem kısa hem gayet keyifli azıcık da kafa yoruyor COTE gibi.

3 saatte 14 bölüm mü izlediniz?

24 bölüm 4 saatte.

İnanın başka yapacak bir şeyim yok herhalde tatilim böyle geçecek gibi işim olmadığından evde pinekliyorum ya da nadiren dışarı çıkıyorum evde pineklediğim zamanda genelde oyun oynarım ama bu aralar oynayasım yok o yüzden tekrar anime izlemeye başladım.

Geri
Yukarı