Anime önerisi

serdarrrr4r

Picopat
Daha fazla  
Sizden istediğim önerisinde belli bir konu, tür olmasına gerek yok kaliteli olsun yeter. Karakterler aptal olmasın. Durduk yere Power up almasın. Olması gerektiğini yerde ciddiyet olsun. Örneğin kokoro connect, grimgar, hoshiai no sora bu üç animeninde konusu birbirinden çok farklı. Tek bir isteğim var, oda olabiliyorsa biraz eski olsun. Popüler olmasın 2015'ten önce çıkmış olsun yeter.

Monster izle derim en iyi seinen.

İzledim hocam. O yüzden popüler olmasin dedim öneriler çünkü çoğunu izledim.

Evangelion izlemediysen izle Türkiye'de pek popüler değil ama başka ülkelerde popüler, FLCL izleyebilirsin garip bir anime ama güzel.

Sizden istediğim önerisinde belli bir konu, tür olmasına gerek yok kaliteli olsun yeter. Karakterler aptal olmasın. Durduk yere Power up almasın. Olması gerektiğini yerde ciddiyet olsun. Örneğin kokoro connect, grimgar, hoshiai no sora bu üç animeninde konusu birbirinden çok farklı. Tek bir isteğim var, oda olabiliyorsa biraz eski olsun. Popüler olmasın 2015'ten önce çıkmış olsun yeter.

Akame ga kill pek popüler değil.

Evangelion izlemediysen izle Türkiye'de pek popüler değil ama başka ülkelerde popüler, flcl izleyebilirsin garip bir anime ama güzel.

Evangelionu izledim gerçekten bir şaheser. Flcl ye gelecek olursak izleme listemde ancak şu an izleyemem.

İzledim yeni part gelsede kaliteye doysak.

Akame ga kill pek popüler değil.

İzledim.

Goblin slayer, densetsu no yuusha, world trigger, ajin, noragami.

Ajin harici hepsini izledim ajini izlemeye psikolojim kaldırmaz şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı