Anime Önerisi

CAN AHMET

Hectopat
Yer
Tokat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Animeyi önerilerle izliyorum. Sizden de anime önerisi istiyorum. Uzun olmayacak (en fazla 90 bölümlük anime izledim. ) öneri istiyorum.

Ne tür sevdiğini bilmiyorum, rastgele öneriler sunayım:

Death Note
One Punch Man
Boku Dake Ga Inai Machi
Ano Hana
Eve No Jikan
Angel Beats
Binbougami Ga
Death Parade
Zankyou No Terror
Elfen Lied
Kangoku Gakuen
NHK Ni Youkoso

Ne tür sevdiğini bilmiyorum, rastgele öneriler sunayım:

Death Note
One Punch Man
Boku Dake Ga Inai Machi
Ano Hana
Eve No Jikan
Angel Beats
Binbougami Ga
Death Parade
Zankyou No Terror
Elfen Lied
Kangoku Gakuen
NHK Ni Youkoso
Tarzım yok beğenirsem izliyorum. Öneriler için teşekkür ederim.

Sana önerebileceğim ve anime severlerin çoğunun beğenisini kazanmış 2 animeyi sana sunuyorum;

1-) Tokyo Ghoul ( İzleyici kitlesi sinir bozucu olsa da bu animenin sağlamlığını ve kaliteliğini değiştirmez. Sanırım en beğendiğim anime ve 1 senedir 3. Sezonunu bekliyorum. ).

2-) Shingeki No Kyojin ( 2. sezonunun çıkmasının ardından kitlesini büyük bir hayranlığa maruz bırakan bu animeyi izlemezsen çok şey kaybedersin ).

Death Note, Shingeki no Kyojin ve One Punch Man mutlaka izlenmesi gereken animelerden. Elbette başka animeler de var çok sağlam olan ancak bu üçü kadar ses getirenine rastlamadım henüz. :) Bunların dışında zorunlu olmayan animelerden Full Metal Alchemist öneririm. Code Geass ve Tokyo Ghoul önermişlerdi bana, henüz izlemedim. İyi diye biliyorum.

Çok bölüm izlemek sıkıntı olmayacaksa Dragon Ball ve Dragon Ball Z tavsiye ederim. 153 + 291 bölüm mevcut. Daha sonradan Z serisinin tekrarı çekildi özet olarak, yaklaşık 100 bölüm sanırım. İsmi Dragon Ball Kai. İsterseniz onu izlersiniz ama ben uzun olanı tercih ederdim. Dragon Ball GT mevcut, önceki konularla pek alakası yok. Şu an güncel olarak devam eden Dragon Ball Super serisi var, Z'nin sonrasını anlatıyor. GT ile alakası yok. Yani DB, DBZ ve DB Super olarak izleyebilirsiniz. GT'yi beğenmeme ihtimaliniz diğerlerine göre birazcık daha fazla.

Sana önerebileceğim ve anime severlerin çoğunun beğenisini kazanmış 2 animeyi sana sunuyorum;

1-) Tokyo Ghoul ( İzleyici kitlesi sinir bozucu olsa da bu animenin sağlamlığını ve kaliteliğini değiştirmez. Sanırım en beğendiğim anime ve 1 senedir 3. Sezonunu bekliyorum. ).

2-) Shingeki No Kyojin ( 2. sezonunun çıkmasının ardından kitlesini büyük bir hayranlığa maruz bırakan bu animeyi izlemezsen çok şey kaybedersin ).
Bunları izledim ginede sağol.

Death Note, Shingeki no Kyojin ve One Punch Man mutlaka izlenmesi gereken animelerden. Elbette başka animeler de var çok sağlam olan ancak bu üçü kadar ses getirenine rastlamadım henüz. :) Bunların dışında zorunlu olmayan animelerden Full Metal Alchemist öneririm. Code Geass ve Tokyo Ghoul önermişlerdi bana, henüz izlemedim. İyi diye biliyorum.

Çok bölüm izlemek sıkıntı olmayacaksa Dragon Ball ve Dragon Ball Z tavsiye ederim. 153 + 291 bölüm mevcut. Daha sonradan Z serisinin tekrarı çekildi özet olarak, yaklaşık 100 bölüm sanırım. İsmi Dragon Ball Kai. İsterseniz onu izlersiniz ama ben uzun olanı tercih ederdim. Dragon Ball GT mevcut, önceki konularla pek alakası yok. Şu an güncel olarak devam eden Dragon Ball Super serisi var, Z'nin sonrasını anlatıyor. GT ile alakası yok. Yani DB, DBZ ve DB Super olarak izleyebilirsiniz. GT'yi beğenmeme ihtimaliniz diğerlerine göre birazcık daha fazla.
Önerilerine bakıcağım sağol.

FMA ve FMA: Brotherhood var, bunları diyorsunuz sanırım. Brotherhood'a şöyle bir not düşülmüş:
  • Orijinal mangaya daha sadık bir hikâye takip edecek olan bir yeniden yapımdır.
Mangayı okumadığım için ne derece doğru bilmiyorum. FMA'yı izledim. Brotherhood da aynı başlıyor ama konusu farklı ilerliyor. Yaşanan olaylar oldukça farklı. Onun da yarısına kadar gelmiştim. FMA'dan memnun kaldım, Brotherhood da güzel bir şekilde gidiyordu. Sıkılmazsanız önce FMA'yı izleyin, sonra Brotherhood başlarsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı