Anime önerisi

Anime izlemek istiyorum fakat ne izleyeceğimi bilmiyorum. Genel olarak izlediğim ve bitirdiğim animeler;

Sword Art Online
Boku Dake ga Inai Machi (Erased)
Charlotte
Noragami
Mirai Nikki
Death Note
Attack on Titan
Tokyo Ghoul
Pokemon
Akame Ga Kill
Kimetsu no Yaiba
Konusu Erased' a benzerse mutlu olurum ama farketmez. Steins Gate önermeyin.
Neden onay verilmedi.
Bende şuanda boşluktayım anime arıyorum. Arkadaşlarım bana attack on titan ve sword art online öneriyorlar. Ve durmadan bana öneri verdiklerinde kavga ediyorlar bu daha iyi bu daha iyi diye ve ikiside sadece kendi önerdiği animeleri izleyip bitirmişler. İkisinide izleyip bitirmiş birisi olarak sizce hangisini izlemeliyim? Hangisi daha iyi?

Anime izlemek istiyorum fakat ne izleyeceğimi bilmiyorum. Genel olarak izlediğim ve bitirdiğim animeler;

Sword Art Online
Boku Dake ga Inai Machi (Erased)
Charlotte
Noragami
Mirai Nikki
Death Note
Attack on Titan
Tokyo Ghoul
Pokemon
Akame Ga Kill
Kimetsu no Yaiba
Konusu Erased' a benzerse mutlu olurum ama farketmez. Steins Gate önermeyin.
Neden onay verilmedi.
One Punch Man
Dragon Ball Z&Super serisi
One Piece
Boku No Hero Academia
Mob Psycho 100
Gintama
ansatsu kyoushitsu
Cowboy Bebop
JoJo Bizarre Adventure
Hunter x Hunter
Kiseiju ( Parasyte )
Bleach
Full Metal Alchemist Brotherhood
Dr.Stone
Bayağı uzun liste ama bu animeler kesin izlenmeli
Bende şuanda boşluktayım anime arıyorum. Arkadaşlarım bana attack on titan ve sword art online öneriyorlar. Ve durmadan bana öneri verdiklerinde kavga ediyorlar bu daha iyi bu daha iyi diye ve ikiside sadece kendi önerdiği animeleri izleyip bitirmişler. İkisinide izleyip bitirmiş birisi olarak sizce hangisini izlemeliyim? Hangisi daha iyi?
SAO nun ilk sezonu fena sarıyor ama devamı beni bayağı sıktı.
Ama AOT un tüm sezonları iyiydi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı