Anime veya animasyon dizisi önerisi

Kromish

Hectopat
İzlediğim tek anime Vinland Saga. Prime Video, Netflix, Disney+ platformlarından anime veya animasyon dizisi önerisi verir misiniz ? İlgi çekici bir konu olursa iyi olur. Gerçekten kaliteli bir dizi izlemek istiyorum. Monster dizisine başlayacaktım ama biraz eski olduğu için elimdeki büyük telefonun ekranın yarısını kaplıyor sadece dizi.

Başlayacağınız seriden beklentiniz tam olarak nedir? Konu olarak ne tür konular ilginizi çekiyor mesela? Başlangıç olarak Kimetsu no Yaiba önerebilirim size. Çizim kalitesi bir hâyli güzel bu animede. Konusu da; iblislerle alakalı bir konusu var. Tam olarak beklentilerinizi söylerseniz daha iyi öneriler yapabilirim.

Başlayacağınız seriden beklentiniz tam olarak nedir? Konu olarak ne tür konular ilginizi çekiyor mesela? Başlangıç olarak Kimetsu no Yaiba önerebilirim size. Çizim kalitesi bir hâyli güzel bu animede. Konusu da; iblislerle alakalı bir konusu var. Tam olarak beklentilerinizi söylerseniz daha iyi öneriler yapabilirim.
Hocam uzun yıllardır dizi izleyen birisiyim. Animelere yeni şans vermeye başladım. Yani izleyip de beğendiğim bir dizi söyleyemiyorum. Yalnızca Vinland Saga izledim onu da beğendim. İlgi çekici konudan kastım dizide bir amaç olması. Öyle inanılmaz bir konu aramıyorum. Yalnızca ilgimi çeksin, sürükleyici olmasını istiyorum. Bir de son 10 15 yılda çıkmışsa daha iyi olur. Dediğim gibi çok dizi izleyen birisiyim. Animelere karşı önyargılarım vardı. Bende şans vermek istiyorum artık. Yukarıda yazdıklarım dışında en büyük isteğim kaliteli bir şey izlemek.

Bu arada verdiğiniz diziyi sevdim. Başka önerileriniz varsa onlara da bakmak isterim.

Attack on Titan, Overlord, Chainsaw Man, Arkadaşın da önerdiği Kimetsu no Yaiba, One Piece (Biraz vakit ister), Naruto (Bu da vakit ister), Aralarından en iyisi dediğim ise One Piece. Çeşit çeşit anime izlemedim ama en beğendiğim ise o oldu.

Attack on Titan, Overlord, Chainsaw Man, Arkadaşın da önerdiği Kimetsu no Yaiba, One Piece (Biraz vakit ister), Naruto (Bu da vakit ister), Aralarından en iyisi dediğim ise One Piece. Çeşit çeşit anime izlemedim ama en beğendiğim ise o oldu.
Attack of Titan ile Kimetsu no Yaiba arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?

İzlediğim tek anime vinland saga. Prime Video, Netflix, Disney+ platformlarından anime veya animasyon dizisi önerisi verir misiniz? İlgi çekici bir konu olursa iyi olur. Gerçekten kaliteli bir dizi izlemek istiyorum. Monster dizisine başlayacaktım ama biraz eski olduğu için elimdeki büyük telefonun ekranın yarısını kaplıyor sadece dizi.

Çizgi dizi olarak hazbin hotel, invincible direkt izleyin derim.

Geri
Yukarı