Bu sezon ilgi çeken animeler

Monolova

Kilopat
Makaleler
3
Yer
4 duvar
Daha fazla  
Meslek
Bilgi sistemleri ve teknolojileri uzmanı
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season Part 1
Covid-19 sebebiyle yarısı yayınlanacak olan çok beklenen bir anime. Beklerseniz spoiler yersiniz.

Shokugeki no Souma: Gou no Sara
Yemek Savaşları'nın bilmem kaçıncı sezonu. Yemek yapılırken nasıl havalı olur merak ediyorsanız, aşçılığa olan tutkunuzun harlanmasını istiyorsanız buyurun efendim.

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Kan
Benim ve çoğu kişinin beklediği anime. Slice-of-life + kendi hayatınıza ne kadar benzediğini görünce şaşıracaksınız. Hachiman reisin söyledikleri ve isyanları neredeyse bütün insanları etkiliyor.
Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Part 2
Yeter artık, yeter. Suyu çıktı.
Uzaki-chan wa Asobitai!
Romantik komedi - Slife-of-life tarzında tatlı çerezlik güzel bir anime. Bu tarzı sevenler için çok uygun. Standartların üstünde bana göre.
Monster Musume no Oisha-san
Ah, evet klasik Sekai animeler. Çoğu kişi sevmez fakat şahsen yapımcıların aklında olan fantezi dünyaları ilgimi çekiyor. Sevilmeme sebebi genelde her sezon 4-5 tane Sekai anime geliyor millet bıktı.
Ahiru no Sora
Kuroko no basket sevenler, buyurun efendim. Slam dunk? Old-school olanlar pek sevmeyebilir.

Arkadaşlar bu sezon (yaz ayı) çıkan çoğu animeyi ele aldım kısaca. Geri kalanlar ya ilgimi çok çekmemiştir ya da bir önceki sezondan devam eden animelerdir. (No souma gibi.) Bu animeler daha bitmemiştir, yoruma ve gelen tepkiye göre bir önceki sezon için böyle tatlı minik bir şey yapabilirim.

Bilmeyenler için: Animeler genellikle 12 bölüm yayınlanır. Yani sorun olmazsa 3 ayda biter. Eğer bitmiş animeler hakkında spoiler free yorumlar isterseniz, ayrı bir konu açarım isteğe göre.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı