Animeye başlama nedeniniz nedir?

Death Note'a başlayacağım çok duyuyorum, önerir misiniz?
İstediğiniz bir tür falan varsa hemen verebilirim :D Death Note konusunda gizem, polisiye, fantezi desek yeridir. Zeki ana karakter seviyorsanız çok güzel gelir size. No Game No Life'da bu türün en başarılı örneklerinden. Aksiyon yok, akıl var.

Beyblade, Tsubasa, Bakugan gibi şeyler izlerdim, tabii o zamanlar anime olduğunu bilmiyordum, Bakugan, Beyblade izlerken biliyordum sadece, ama Bakugan, Beyblade, Tsubasa dışın da izlemedim, Pokemon filmi izlemiştim o sayılır mı? :D Ben 10 sayılıyor ise o da var :D Yeni çıkan Tsubasa izlemeye başlamıştım, ama sanırım 18-19 bölümler de saldım, tam hatırlamıyorum.

Beyblade, tsubasa, bakugan gibi şeyler izlerdim, tabii o zamanlar anima olduğunu bilmiyordum, bakugan, beyblade izlerken biliyordum sadece, ama bakugan, beyblade, tsubasa dışın da izlemedim, pokemon filmi izlemiştim o sayılır mı? :D ben 10 sayılıyor ise o da var :D

Bilemem ama sayılıyordur tsubada resmen gol atmak için dünyayı dolaşıyordu

İstediğiniz bir tür falan varsa hemen verebilirim :D Death Note konusunda gizem, polisiye, fantezi desek yeridir. Zeki ana karakter seviyorsanız çok güzel gelir size. No Game No Life'da bu türün en başarılı örneklerinden. Aksiyon yok, akıl var.
Anime türleri hakkında çok bir bilgim yok. BNHO bitirdim ve şu an Naruto Shippuden 301. bölümdeyim fakat içinde fill olan animeleri pek sevmiyorum. Death Note'a kesinlikle başlayacağım ama.

Anime türleri hakkında çok bir bilgim yok. BNHO bitirdim ve şu an Naruto Shippuden 301. bölümdeyim fakat içinde fill olan animeleri pek sevmiyorum. Death Note'a kesinlikle başlayacağım ama.
Türleri bilmeden önermem zor olur açıkçası ki bir sürü türü var. Tavsiyem bu anime izleme işine devam edecekseniz her türün en popüler olanlarından birisini izleyin ve türü sevip sevmediğinize karar verin. Türe bağlı kalmadan direk önerebileceklerim: Tokyo Ghoul, Attack on Titan, Black Clover, Fate serisi, Re zerisi, The Rising Of The Shield Hero, Terror in Resonance, Kimetsu no Yaiba, Dororo... diye gider.

Geri
Yukarı