Animeye Yeni Başlayanlar için Sıkılmama Tavsiyeleri

Days Gone

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba anime izlemeye yeni başladım. Şu an No Game No Life izliyorum fakat 1 günde 3 bölüm izleyince sıkılıyorum. Ama sonraki gün izlemek istiyorum. Lütfen yardım edin.

Ailem de sürekli odama giriyor. Anime izlediğimi görmelerini istemiyorum. O da çok sinir bozucu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Great Teacher Onizuka izlemeni öneririm. 3 günde bitirmiştim 43 bölümü. O kadar sevdiğim ve eğlenceli bir seri. No Game No Life'ı pek sevmemiştim, ara vererek izledim. Çok da sarmamak lazım animeye, sonra bir anda hepsini bitirince insanın içinde kalıyor ve sürekli izlediğin seriyi daha fazla izlemek istiyorsun. GTO'da bana olduğu gibi. One Piece izlemeni de öneririm.

@Silinen üye Dostum Bleach zaten bir süre sonra sıkıyor insanı. Olaylar hep aynı çünkü. İchigo yarı Hollow, yarı Quincy, yarı melek, yarı şeytan, yarı tanrı gibi bir sürü şey çıkarttılar. Bence bırakmakla iyi ettin. GTO'yu izlemeni tavsiye ederim.
Her insanın zevki başka aslında. Bir süre sonra ne tür anime sevdiğini anlarsın zaten.

@Silinen üye Dostum Bleach zaten bir süre sonra sıkıyor insanı. Olaylar hep aynı çünkü. İchigo yarı Hollow, yarı Quincy, yarı melek, yarı şeytan, yarı tanrı gibi bir sürü şey çıkarttılar. Bence bırakmakla iyi ettin. GTO'yu izlemeni tavsiye ederim.
Her insanın zevki başka aslında. Bir süre sonra ne tür anime sevdiğini anlarsın zaten.
Teşekürler ama ben bıraktım dizi izlemeyi. Sonra bağımlılık yapıyor :) 2 hafta önce Prison Break'ı bitirdim. Günde 6-7 bölüme kadar çıkıyor. O yüzden normal dizi olsun anime olsun izlemeyeceğim :) İzlemediysen Death Note'yi sana da tavsiye ederim. 35 bölüm civarıydı ama 28. bölümde bitiyor olaylar. 28 den sonrasını izlemene gerek yok.

Great Teacher Onizuka izlemeni öneririm. 3 günde bitirmiştim 43 bölümü. O kadar sevdiğim ve eğlenceli bir seri. No Game No Life'ı pek sevmemiştim, ara vererek izledim. Çok da sarmamak lazım animeye, sonra bir anda hepsini bitirince insanın içinde kalıyor ve sürekli izlediğin seriyi daha fazla izlemek istiyorsun. GTO'da bana olduğu gibi. One Piece izlemeni de öneririm.
Bende No game no life'ı pek sevmedim ama galiba baya bir naruto izlemişilğim oldu. Benim bir arkadaşım var o her zaman ben ona gittiğimde Naruto'dan bir bölüm açıyor. :D Aslında Death Note'a bakacağım.

RPG oyunları seviyorsan SAO çok güzel gelebilir. Akame Ga Kill izlemeni önermem, zira animeyi hemen bitirdiler nedense. Normalde en az 40-50 bölümlük konu vardı. Mangada bir sürü olay olmasına rağmen animeyi berbat ettiler.

RPG oyunları seviyorsan SAO çok güzel gelebilir. Akame Ga Kill izlemeni önermem, zira animeyi hemen bitirdiler nedense. Normalde en az 40-50 bölümlük konu vardı. Mangada bir sürü olay olmasına rağmen animeyi berbat ettiler.
No game no life'ı bırkatım şu an High School DXD izliyorum hatta 1. sezonu bitirmeme az kaldı. Çok zevkli. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı