Animus'un tüm erişilemeyen (Abonelik isteyen) Türkçe yamaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla birçok insan yamalara erişemiyor. Benim animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(sign up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün birkaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars kotor PC: TYSWKOTRTR
Star Wars kotor Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Valhalla ana oyun + DLC(işi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon age ınqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon age ınqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity: Original Sin Enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy original sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Loop Hero: LoopHero_Türkçe.7z
Mass Effect andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the obra dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the masquerade: Bloodlines(animus'un sitesinde "yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.

Merhaba. Assassin's Creed Odyssey DLC Türkçe yamalarını paylaşma imkanınız var mı? Hiçbir yerde bulamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's Creed Odyssey DLC Türkçe yamalarını paylaşma imkanınız var mı?

Merhaba Assassin's Creed Odyssey DLC Türkçe yamalarını paylaşma imkanınız var mı? Hiçbir yerde bulamıyorum.

Makine çeviride yok mu hocam? DLC'ler ile beraber var diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.

Merhaba bana da DLC'ler için lazım bulursanız atar mısın?

Hocam oyunda kaç DLC var bilmiyorum ama makine çevirinin yamasında bu DLC'ler varmış. Makine çeviri ve Animus Projesi dışında başka da yaması var mı bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• asd.PNG
    asd.PNG
    2,4 KB · Görüntüleme: 121
Yamalar hala kırılamadı sanırım. Sürekli Animus'un sitesine yönlendirmeye devam ediyor. Bandizip ve Universal Extractor 2 programları ile Kotor 2 yamasının .exe dosyasının içeriğini görüntülemeye çalıştım ama başarısız oldum. Genelde bu yöntem işe yarardı. Sanırım koruma bulunduğundan dolayı denediğim yöntemler oldukça basit kaçıyor.

Tam da seneler sonra Kotor 2'nin yaması geliyor diye sevinirken böyle bir durumun yaşanılacağını bilseydim üye alımları kapanmadan önce direkt abonelik alırdım. Gerçekten üzücü bir durum.

Sanırım her oyun için yapılamıyor ama Kotor 2 için en azından makine çevirisi gibi bir şey yapılsa yine bekleyen birçok insanı tatmin eder diye düşünüyorum. Daha sonrasında güncellemeler ile kaliteli bir çeviri haline gelebilir. Tabii bayağı eski bir oyun olduğu için makine çevirisi yapılabilir mi ondan D

Evet olmuyor denedim

Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla birçok insan yamalara erişemiyor. Benim animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(sign up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün birkaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars kotor PC: TYSWKOTRTR
Star Wars kotor Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Valhalla ana oyun + DLC(işi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon age ınqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon age ınqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity: Original Sin Enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy original sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Mass Effect andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the obra dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the masquerade: Bloodlines(animus'un sitesinde "yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.

Abim selam, animus projesine hiçbir şekilde erişemiyorum. Mail attın, Instagram ve Facebook'tan yazdım ama nafile. Tek istediğim return of the obra dinn yamasına erişebilmek. Senden rica etsem benim için indirme linkini koyar mısın? Bir cigara parası gönderirim Papara'dan.

Abim selam, animus projesine hiçbir şekilde erişemiyorum. Mail attın, Instagram ve Facebook'tan yazdım ama nafile. Tek istediğim return of the obra dinn yamasına erişebilmek. Senden rica etsem benim için indirme linkini koyar mısın? Bir cigara parası gönderirim Papara'dan.
Return of the Obra Dinn yaması zaten konuda var hocam. Gerçi çoğu insan ücretli yamalara bu konudan da erişemiyor. O yamalar kaldı öyle.

Return of the Obra Dinn yaması zaten konuda var hocam. Gerçi çoğu insan ücretli yamalara bu konudan da erişemiyor. O yamalar kaldı öyle.

Exe dosyasını kurmak istediğimde Chrome'dan sekme açıp animus hesabıma giriş yapmamı istiyor. Hesap oluşturulmadığından maalesef yama kurulumu da gerçekleşmiyor. :(

Animus işi bıraktıktan sonra tüm yamalar ücretsiz olacak demişti fakat forumda gördüğüm kadarıyla bir çok insan yamalara erişemiyor. Benim Animus hesabım olması sebebiyle yamalara erişebiliyorum fakat insanlar hesap açamadığı için yamalara erişemiyor(Sign Up kısmını kaldırmışlar). Ben ücretli olarak gördüğüm yamaları aşağı Google Drive aracılığı ile paylaştım. Yamalara virüs taraması yapmadım hatta RAR dosyasından bile çıkarmadım bunu bilerek indirin. @UğurDündarın Dövdüğü Adam @Osman Nuri23 size dün bir kaç tane yama atmıştım. İndirip denediniz mi? Güvenemeyen arkadaşlar için cevap yazarsanız sevinirim.

Star Wars KOTOR PC: TYSWKOTRTR
Star Wars KOTOR Mac, Android: Star Wars Knights of the Old Republic_TR_Yama_v1.00
AC Origins Ana oyun + DLC: ACO_Türkçe.7z
AC Valhalla Ana oyun + DLC(İşi bıraktıktan sonra Valhalla yamasını güncellemediler diye biliyorum yani yama çalışmayabilir): ACV_Türkçe.7z
Curse of the Dead Gods: CotDG_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition: DAI_Türkçe.7z
Dragon Age Inqusition DLC: DAI_DLC_Türkçe.7z
Divinity Original Sin Enhanced Edition: DOSEE_Türkçe.7z
Divinitiy Original Sin 2 Definitive Edition: DOS2_Türkçe.7z
Mass Effect Andromeda: MEA_Türkçe.7z
Return of the Obra Dinn: ObraDinn_Türkçe.7z
Vampire the Masquerade: Bloodlines(Animus'un sitesinde "Yamanın çalışması için önce Unofficial Patch 10.3 (sade ya da Plus fark etmez) yüklenmelidir." yazıyor.): VtMB_Türkçe.7z

Normalde insanlar Google'da arattığı gibi konuyu görmesi için ayrı ayrı konu açacaktım fakat Forumda birden fazla konu açmak için araya zaman konması gerektiği için tüm yamaları tek bir başlık altında topladım. Benim görmediğim yine sadece abonelerin erişebildiği yama varsa söyleyin ekleyeyim.

Eğer forumda Animus ekibinden birileri varsa: Yamalarınızı ücretsiz yapacağınız söylemişsiniz fakat sadece Animus hesabı olanlar ücretsiz erişebiliyor yamalarınıza fakat hesap oluşturma kısmını kapatmışsınız. Benim tek tük Animus hesabı olan insanlar erişebiliyor yamalarınıza. Bende hazır erişebiliyorken sizin yapacağınızı söylediğiniz şeyi yapayım dedim.
Kotor 2 varmı acaba ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı