ANKA: Kemal Kılıçdaroğlu önde

Ben Technopat hesabımı silmek istiyorum, sadece bu yazdıklarım bile başıma bela açabilir.

Öyle mi? CHP oy verdim, KK yanlış tutumundan bu haldeyiz.
CHP seçmeni yüzünden kaybedildi. KK'nın adaylığına ses çıkarmadılar üstüne sahiplendiler. Sırf kendi çıkarları yüzünden fetöcülerin paylaştığı yanlış haberleri yaydılar ve inandılar. Fetöcü olunduğu bilindiğine rağmen cevheri ve ankara kuşu gibi hesapları el üstünde tuttular. CHP seçmeni koyun olduğunu hissettirmeseydi KK aday olamazdı. Seçimi CHP seçmeni kaybettirdi, suçu başkasında aramayın.

Bay bay Kemal gerçek oluyor galiba...

CHP seçmeni yüzünden kaybedildi. KK'nın adaylığına ses çıkarmadılar üstüne sahiplendiler. Sırf kendi çıkarları yüzünden fetöcülerin paylaştığı yanlış haberleri yaydılar ve inandılar. Fetöcü olunduğu bilindiğine rağmen cevheri ve ankara kuşu gibi hesapları el üstünde tuttular. CHP seçmeni koyun olduğunu hissettirmeseydi KK aday olamazdı. Seçimi CHP seçmeni kaybettirdi, suçu başkasında aramayın.
Kesinlikle. KK aday olmamalıydı.

CHP seçmeni yüzünden kaybedildi. Kk'nın adaylığına ses çıkarmadılar üstüne sahiplendiler. Sırf kendi çıkarları yüzünden fetöcülerin paylaştığı yanlış haberleri yaydılar ve inandılar. Fetöcü olunduğu bilindiğine rağmen cevheri ve Ankara kuşu gibi hesapları el üstünde tuttular. CHP seçmeni koyun olduğunu hissettirmeseydi kk aday olamazdı. Seçimi CHP seçmeni kaybettirdi, suçu başkasında aramayın.

CHP seçmeninin %90'ı kk aday olmasın diyordu kanka ne alaka:D ben şahsen ikisine de atmayacaktım ama boş atmaya gönlüm elvermediği için CHP attım ama kazanamayacağını biliyordum.

Vay ve böyle bitceğini kim bilebilirdi. Herkes verdiği oyun sonuçlarını dibine kadar yaşasın. 5 sene sonra başörtüsünü düzgün takmadı diye kadınlar öldürüldüğünde, açlıktan kırılmaya başladığınızda AKP seçmenini göreceğiz. Ülkeden gidesim var ama ihanetmiş gibi geliyor.
Git boşver.

Yeni konular

Geri
Yukarı