Ankara Fen Lisesi vs Kabataş Erkek Lisesi

Dostum galiba İstanbul'da yaşıyorsun, bence aile ortamından ayrılma ve ulaşımda sıkıntı etmeyeceğin en iyi okula git. Eğer yazdıklarından hangisi sana yakınsa umarım o olur. Lise için farklı şehire çıkıp aile ortamından ayrılmak pek mantıklı gelmiyor bana, umarım hakkında hayırlısı olur.
Aile ortamından ayrı yaşamayı başarırsan erken büyürsün. Ben şehir dışında okudum liseyi. Hem ailemin yanında eğleneceğimden daha fazla eğlendim hem de olgunlaşmama katkı sağladı.

Dostum galiba İstanbul'da yaşıyorsun, bence aile ortamından ayrılma ve ulaşımda sıkıntı etmeyeceğin en iyi okula git. Eğer yazdıklarından hangisi sana yakınsa umarım o olur. Lise için farklı şehre çıkıp aile ortamından ayrılmak pek mantıklı gelmiyor bana, umarım hakkında hayırlısı olur.

Hayır Yozgat'tayım.

Aile ortamından ayrı yaşamayı başarırsan erken büyürsün. Ben şehir dışında okudum liseyi. Hem ailemin yanında eğleneceğimden daha fazla eğlendim hem de olgunlaşmama katkı sağladı.
Mecburen yaşayacağım çünkü buradaki en iyi lise yüzde 4 ile alıyor.

Fen lisesi zorunluluğu yoksa iyi Anadolu liselerine de bakabilirsiniz. Ek olarak kabataş yazarak daha iyi yaptığınızı düşünüyorum Ankara fen lisesi eğitim olarak çok iyi olsa da kabataş'ın gerisinde kaldığını düşünüyorum. Adı falan zaten bunlar çok önemli değil aslında çevresi ve hoca kalitesine bakın yeter.

Geri
Yukarı