İnceleme Ankara Monster teknik servis deneyimi

Herkese iyi sosyaller arkadaşlar. Bu konuda sizlere Ankara Monster teknik servisindeki deneyimlerimi aktaracağım umarım aklınızda bir soru kalmaz.

Monster teknik servisine 23 Temmuz saat 11.30 civarında gittim ve gittiğim an kapıda bir görevli ile karşılaştım. Nasıl yardımcı olabileceğini sordu ve beni hemen teknik servise yönlendirdi. Sanırım biraz erken gittiğim için çok da insan yoktu. Servis katına çıktığım an hiç beklemeden bilgisayarım alındı ve kaydım oluşturuldu (sıra alma makinesi bozuk olduğu için bakkal gibi sıraya giriyordunuz).bilgisayarın işi bittikten sonra bana SMS üzerinden mesaj geleceğini söylediler. Saat 12.30 gibi telefonuma mesaj geldi. 4 gibide bilgisayarı almaya gittim birazcık sıra bekledim. Eve geldiğimde oyunda 100 dereceye kadar çıkan bilgisayar Max 75 derece olmaya başladı ve gayet memnun kaldım. Çok da güzel bir yer ilk kez gittim ve insanlar çok güler yüzlü. Bilgisayarı almaya gittiğimde çalışanlar 3D gözlük ile bayağı bir eğleniyor gibiydi :)

Teknik servise gitmeden önce bazı forumlarda gördüğüm yorumlar yüzünden içim çok da rahat değildi bazı kişiler sorunlar yaşamış ama ben bir sorun yaşamadım. Umarım gidecek arkadaşlar için bilgilendirici bir yazı olmuştur. İyi sosyaller.

Hocam durum şu şekilde oldu. Söylediğim gibi 16.00-17.00 gibi Monster Ankara mağazasına cihazı teslim ettim. Klasik işlemler yapıldı numaratörden numara aldım cihazın fotoğrafları çekildi. Vb ancak şöyle bir sorun oldu. Ben şehir dışından geldiğim için cihazı aynı gün almak istedim. Normalde aynı gün cihazı alabilseydim muhtemelen aynı gün geri dönüş yapacaktım. (birkaç plan değişikliği oldu) orada ki görevliye servise bu özel durumu iletmesini söyledim ancak içerideki servisten bunun mümkün olmadığı cevabı geldi. Normal şartlarda kapanış saati 19.00. yani 2-3 saat arasında işlemi çözebilirlerdi. İsterseniz evinize gönderebiliriz dediler ancak kargoya güvensem neden şehir dışından gelip elden teslim edeyim ki. (zaten fatura adresinden şehir dışından geldiğim açıkça da yazıyor) sonuç olarak bugün saat 10.15 gibi cihazınız hazır diye mesaj geldi. Cihazı gidip teslim aldım. Şikayetvar sitesinde şehir dışından gelenlerin benzer şikayetlerini gördüm. Benzer bir durum benim için de geçerli oldu. Bu konuda yardımcı olmuyorlar. Şehir dışından mağazaya gidecek olan varsa randevu ya da erkenden gitmesi gerekebilir şahsen aynı gün cihazı almak istiyorsa. Bunun dışında girişte ki bir görevlilerden biri çok candan bir insan. Dilediğin zaman gelip istersen tüm cihazları test edebileceğimi dahi söyledi. :) (iş güçten öyle bir zamanım maalesef yok) bu arada v20.5 yakından gördüm. Cihazı biraz inceleyebildim onu da zaten v20.5 mağaza deneyimi adı altında burada paylaşacağım.

Büyük ihtimal yoğunluk yüzünden yetiştirememişlerdir ama şaşırdım ben ikikez gittim ve her ikisinde de 1 saat içerisinde cihazı teslim aldım. Ben de Ankara'da yaşamıyorum fakat tatillerde burada kaldığım için pek sorun olmuyor hatta genel olarak gittiğimde cihazı servise bırakıyorum ve hemen 100 metre ilerisinde olan armadaya gidip oturuyorum SMS geldiğinde de cihazı teslim alıp dönüyorum. Deneyiminize de göz atacağım şimdi.

Herkese iyi sosyaller arkadaşlar. Bu konuda sizlere Ankara Monster teknik servisindeki deneyimlerimi aktaracağım umarım aklınızda bir soru kalmaz.

Monster teknik servisine 23 Temmuz saat 11.30 civarında gittim ve gittiğim an kapıda bir görevli ile karşılaştım. Nasıl yardımcı olabileceğini sordu ve beni hemen teknik servise yönlendirdi. Sanırım biraz erken gittiğim için çok da insan yoktu. Servis katına çıktığım an hiç beklemeden bilgisayarım alındı ve kaydım oluşturuldu (sıra alma makinesi bozuk olduğu için bakkal gibi sıraya giriyordunuz).bilgisayarın işi bittikten sonra bana SMS üzerinden mesaj geleceğini söylediler. Saat 12.30 gibi telefonuma mesaj geldi. 4 gibide bilgisayarı almaya gittim birazcık sıra bekledim. Eve geldiğimde oyunda 100 dereceye kadar çıkan bilgisayar Max 75 derece olmaya başladı ve gayet memnun kaldım. Çok da güzel bir yer ilk kez gittim ve insanlar çok güler yüzlü. Bilgisayarı almaya gittiğimde çalışanlar 3D gözlük ile bayağı bir eğleniyor gibiydi :)

Teknik servise gitmeden önce bazı forumlarda gördüğüm yorumlar yüzünden içim çok da rahat değildi bazı kişiler sorunlar yaşamış ama ben bir sorun yaşamadım. Umarım gidecek arkadaşlar için bilgilendirici bir yazı olmuştur. İyi sosyaller.

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra herkese iyi sosyaller. Şimdi sizlere durum güncellemesi yapmak istiyorum.

Bir ara boş boş otururken bir anda Monster'in nasıl bu kadar hızlı bir şekilde bilgisayarları teslim ettiğini düşündüm ve bence doğru olan bir sonuca vardım. Arkadaşlar Monster Ankara servisi çok ilgisiz. Nasıl bu sonuca vardın derseniz bugüne kadar bilgisayarımı iki kez termal macun değişimi için servise gönderdim ve 3 senedir kullandığım bilgisayarın ne hikmetse servise gittikten 2 gün sonra menteşesinde sorun oluyor. Şimdi diyeceksiniz servisten kaynaklansa servisten gelir gelmez sorun olur filan. Zaten sorun servisten sonra başlıyor. Servise ilk götürdüğüm zaman dikkat etmediğim için fark etmemiştim ama kullana kullana bu sorun ortaya çıktı. Servisten dolayı olabileceği aklıma gelmemişti fakat 2. servise götürüşümde serviste onarımı yapılmış olan menteşe tekrar sorun oluşturdu. İlk günlerde sağ menteşede hafif bir açılma var iken bu açılma gittikçe büyümeye başladı. Yani ilk başta fark etmememin sebebi bu. Ben Adana'da ikamet ettiğim için Ankara'dan Adana'ya döndüğümde bu sorunu çözemedim çünkü bilgisayarı barbar kargo şirketlerine emanet etmeyi tercih etmedim, bilgisayarı 2.5 ay boyunca menteşesi sorunlu olarak kullandım (menteşe konusunda yaşadığım ikinci sorun birincisine nazaran daha küçüktü. Birincisine baktığında büyük bir açılma söz konusu iken yaşadığım ikinci sorunda çok ufak bir açılma var ama menteşe sallanıyor.)Ve şu an da Ankara'dayım. En yakın zamanda tekrardan servise gideceğim ve menteşeyi tekrardan değiştirticem. Birinciden para talep etmemişlerdi umarım şimdi de talep etmezler. Zaten bilgisayarı aldığımda da alt kasası tam kapatılmış olmuyordu. Yani sonuca varacak olursak Ankara teknik servisi bayağı bir ilgisiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı