Monster Teknik Servis Deneyimi

Uzunca bir yazıya hazır mıyız? Ürünüm arızalı gelirse ne olacak? Sorun yaşarsam ne olacak? Tüm merak ettikleriniz.
Üst not: Henüz süreç sonuçlanmadı ama ara ara güncellerim.
Üst not: Şikayetvar'a her açtığınız konuda bu konuda size yardımcı olacağız, sizde bize yardımcı olup; şikayetinizi kaldırın lütfen diye talep aldım. Her seferinde "değiştirerek ekleyeceğim" diye kaldırdım. Çünkü daha sonra aynı konuda şikayet açamıyorsunuz.

Monster Notebook Servis Süreci:

Ürünümün bana defolu ulaştığını öğrendiğim anda,
20210827_175427.jpg
websitesinde online destek ekibine bağlanıp (webinar ) resimlerle durumu anlattım. "4 5 aylık cihaz galiba, çok fazla toz belli oluyor bana öyle geldi" dedi. Aklıma monsterın sağdan soldan çıkma kasaları kullanıp, bize yeniymiş gibi sattığı düşüncesi yerleşmedi desem yalan olur. "Hayır" dedim. "Bu ızgara kolay kolay eğrilmez, sıcaklık vb sebebten, siz yere mi düşürdünüz ürünü?" bu soruyla şoka uğrayıp, yine "Hayır" cevabını verdim. Daha sonra aynı kişi "Demek birşey falan soktunuz" dedi. 🤔 Yapmış olabilir miydim? Suçluluk psikolojisine girip, neredeyse hatayı üstlenecektim. Hemde fabrikasyon hatası olduğunu düşündüğüm hatayı mı? 🤔

Burda çok sevdiğim Vatan Bilgisayar müdürünü aradım ve resimleri gönderdim.
"O bölge harici ezik, çizik, kırık veya belirgin darbe izi var mı?" diye sordu. Yine "Hayır" dedim. "O halde önemsiz orada elektronik bir cihaz yok sadece 2 3 demir parçası, bu şekilde kullanmaya devam edebilirsin, fakat ürün görsel olarak kusurlu yeni cihaz demiştin, o halde misliyle değişimini iste, sonuçta çok para verdin" dedi ve ekledi. "Fabrikasyon hatalı bu şekilde olabiliyor, bazı demirler ısı borularına değiyor veya direk fabrikadan bu şekilde geliyor" dedi ve yüreğime su serpti.

Bu forumda yine konu açıp arkadaşlardan görüş ve önerilerini dinledim. Bir yandan monstera mail atıp, bir yandanda telefonda arkadaşa durumu anlattım. Bir yandanda şikayet var sitesinde şikayet kaydı oluşturdum.

Telefondaki arkadaş; Exper raporuna göre belli olacak lütfen bize ürünü kargolayın dedi. Gelen mailde ise; "Değerli Kullanıcımız ,
Cihazınızda paylaşmış olduğunuz durumun incelenmesi ve ivedi olarak aksiyon alınması amacıyla servis istasyonlarımızdan destek almanızın en sağlıklı adım olacağı kanaatindeyiz. Yeni bir cihaz olması sebebiyle ek hassasiyet gösterilecektir." mesajı ile biraz içime su serpildi. Şikayet var üzerinden oluşturduğum talepte ise yetkili en kısa sürede sizi arayacak cevabını aldım.

Ve 0 henüz 2 günlük cihazı malesef ki
28 Ağustos Cumartesi Günü kargoya verdim. 30 Ağustos Pazartesi günü 10.22'de kargo onlara ulaştı, mesaj bekliyorum işlem sırası alındı diye, hani size bahsetmiştim. Sipariş alındı, Üretim departmanında, sonuçlandı, kargolandı diye 4 mesaj aldım diye teknik servisde de bu yaşanır mı diyorum?

Yoğun olduklarını düşünerek arama yapmadım fakat saat 16.04 de firmayı arayıp durumu anlattım, servise giriş kaydı yok cihazın dedim. Gün içerisinde giriş yaparlar derken ne gariptir ki tam 8 dakika sonra 16.12 de ürün servis kaydı yapılmıştır mesajı geldi.

Burda yaptığım bir uyanıklık vardı, kargo gönderirken verdiğim numara babamın numarasıydı ama cihazın içinde doldurduğum formda, faturada, websitesi kaydında, sipariş bilgisinde her yerde kendi numaram kayıtlıydı. Mesaj babamın telefonuna ulaştı. Anladım ki yalandan kayıt açmışlar. Yani ürünün neden servise geldiğini dahi bilmiyor firma..
Yurtiçi kargo, neden cihazı gönderdiğimi sordu, ızgarada eğiklik var dedim. Belki yurtiçi kargo notunda "ızgara ezik" gibi boş mesajına alındılar, onlarıda anlamadım. Eğik dedim ezik var bizde eğik yok dedi 😂
Garip bir şekilde zorla ezik yazdı. Neyse dedim eğik dediğim tüm maillerde ve telefon görüşmelerinde mevcut, zorla ve inatla ezik yazmasını anlamadım. Anlaşmalı firma olduğu için çokta üzerine gitmedim.

Bu süreç içerisinde firmadan bilgi almaya çalışıyorum. Hep "En kötü iade edersiniz" cevabını alıyorum. Ne? Yahu ben iade istemiyorum, diyorum. "Yani en kötüsü mağdur olmazsınız, para iadesi yaparız!" Eeee ben parada istemiyorum. "Ya oldu ki değişim yapmadılar, bu cihaz böyle kullanılabilir dediler iade edersiniz!" Ne? Elektronik aletlerinde sorun olmasa bile görsel kusurlu cihazı bu şekilde satışa sunmayı mı düşünüyorsunuz?

Neyse dedim ki kendi kendime Berkay bu arkadaşlar sadece çalışıyor, hiç bir konuda bilgileri yok, sadece telefona alo desin diye tutuyorlar, bunlarla yaptığın işlemlerden sonuç alamayacaksın boşver dedim. Ve asıl yetkili arkadaşlardan aranma veya mail bekledim.

***31 Ağustos günü 15.00 sularında kendisini Üst Birim Yetkilisi olarak tanıtan D**** Bey aradı. Çözüm için ellerinden geleni yapacağını, beni mağdur etmeyeceğini, süreyi tüm kullanıcılar açısından makul sürelerde tutmayı hedeflediklerinden bahsetti. Çok iyimser ve çözüm odaklı yanaştı. Değişim istiyorum stokta ürün yoksa ne yapacağız dedimde ise; cihazınız ister bekler, ister size göndeririz kullanırsınız, stoklara gelince değişim yaparız. Hiç kuşkunuz olmasın dedi. Çözüm odaklı yaklaşması hoşuma gitti.

Bugün 1 Eylül saat 12.00 civarlarında arayıp ürünle ilgili bilgi aldım, ilk başta bahsetmiştim. 30 Ağustos'da kargo bilgisi vs diye; bugün notların okunduğunu ve notlarla birlikte cihaz seri numarasının sisteme işlendiğini farkettim. Bu arada "D**** Bey'e ulaşmak istediğimi" söyledim ama ulaşamadım. "Ben burdaysam her zaman yardım ederim" demişti, fakat ona ulaşabilme şansımız yok gibiydi, söylediklerinin gerçekliğini düşünüyorum. Sanırım sorunları not alır gibi yapmıştı. Temsilci "ancak D**** Bey'e not bırakabiliriz" dedi. D**** Bey hani size hızlıca ulaşabilcektik? Her konuda yanımdaydınız? 31 Ağustos da beni arayıp size yardımcı olacağım diyen, artık yardımcı olmaya çalışır gibi göründüğü düşündüğüm ve benim için klasik müşteri hizmetlerinden hiçbir farkı olmayan sorumlu D**** Bey nerdesiniz? Yinede not bıraktım, bakalım geri dönüş sağlayacak mı? Belkide blöf attı? Bugün bekleyeceğiz, bakalım blöf mü attı!

Web sitesi online destek ( Webinar ) üzerinden saat 15.00 oldu, 4-5 saattir D**** Beyden geri dönüş bekliyorum dediğimde telefon numaramı istediler bununla ilgili bir talep yok dediler. 🤔 Ne? Nasıl? 12.12 de aradığım yetkili D**** Bey'e mesaj bırakmıştı?
15.20 Tekrar arama yaptım, D**** Bey'e ulaşmak istediğimi söyledim. Gün içerisinde aranacaksınız dedi tekrar telefona cevap veren müşteri hizmetleri bakalım sonuç bekliyoruz.

Saat 17.00 D**** Bey geri dönüş yaptı. Sanırım müşteri hizmetleri işgüzarlığı ilettim deyip bilgi vermiyor. Yine çok yardımcı oldu. "Elinden geleni yaptığını, bir kaç gün içerisinde karar çıkacağını, kararı bana aktaracağını, yalandan ilgilenmediğini sürecin takipçisi olduğunu, yapabileceği birşey olduğunda tekrar tekrar ilgilendiğini söyledi." Tekrar ilgisi alakası, güler yüzü ve "yine mi sen be adam" demediği için kendisine özel teşekkürlerimi sunuyorum.

Bugün 2 Eylül Saat 10.30 sularında bilgi almak için tekrar aradım, ön panelden baktığında işlem sırası gibi görünsede, ikinci panelden baktığında cihaz için işlem yapıldığını fakat kararın sonuca bağlanmadığı bilgisi aldım. Tam olarak ne demek istediğini anlamasam da D**** Bey'in yaptığı işlemlerin kayıtta olabilceğini belki de ekstra bir işlem yapılmadığını da düşünmüyor değilim. Eğer cihaz işlemde ise 1-2 gün içerisinde karar/sonuç çıkacağını düşünüyorum.

Saat 14.00 "Değerli MONSTER Kullanıcısı, servis işlemine devam edebilmemiz için cihazının hakkında bilgi beklenmektedir. MONSTER Teknik Servis 0850*******" Diye bir mesaj, arkadaşları aradım, bilgi bekleniyor notu düşülmüş ama ne bilgisi yazmamışlar. Tekrar D**** Beyi istedim. Adam en sonunda bana sövecek 😂

Teknik servisden yetkili biri beni aradı, ürün değişimi onaylandığı fakat stoklarda olmadığı bilgisini bana iletti. Bu bilgi tam 17 saat önce gelse stokta ürün vardı. Malesef ki ürün şuan stokda yok.

Konuştuğum diğer temsilciler biz depoda yedek değişim ve benzeri için ürün bekletiriz, bu cihaz henüz yeni üretimde bir cihaz stok olmama ihtimali biraz az demesine rağmen, monsterın elinde 1 tane bile bu üründen kalmamış. Ve benim cihazın ilk günden beri sorunlu olduğu mail ile bilgi verilse bile; malesef ki stok ayrılmamış. :( Değişim beklediğimi en kötü ihtimal v25.1.1 olan ürünüde alabileceğimi söyledim. Size dönüş yapacağım dedi.

Bir 10 dakika sonra geri aradı.
Şirkete fatura edildiği için iade faturayı gönderir misiniz dedi. Ne 🤔 Niye iade fatura gönderiyorum dedim. Bana "Ya siz kabul etmişsiniz üst model varsa değişimi o yüzden üst model faturası keseceğiz yeni dedi" eee dedim hani stok yoktu?? Işte dedi eğer stok yoksa/gelmezse falan para iadesi yapacağız.

Ne? Yahu ısrarla dedim ben iade/onarım istemiyorum ayıplı üründe diye. Defarca aradım, bakın stok bitecek ortada kalacağım dedim.

Cihaz eğer 1 ay sonra stoklarınıza girecekse 1 ay 3 ay sonra girecekse 3 ay bekleyeceğim. Ben o cihazı istiyorum dedim. Biz o kadar süre bekleyemeyiz kusura bakmayın dediler.
En son bir temsilci size yarın dönüş sağlarız dedi ama pek umudum yok. Cihazin kullanılabilir olduğu konusunda veya tamir edilip edilmeyeceği bilgiside tarafıma ulaşmadı.

Tekrar arayıp D**** Bey'e ulaştım. Çok üzüldüğümü diğer arkadaşların hassasiyet göstermediğini bana değil ürünün parasını cihazın 3 katı para gönderseler hayal kırıklığına uğrayacağımı söyledim. D**** Bey özelikle tekrar ilgilendi, diğer temsilcinin aktardıklarını aktardım "yanlış anlaşılma olmuştur gerçekten sorun yok, söz vermeyelim ama inanın yarın yeni stok girişi olabilir gözüküyor" dedi. Nerdeyse 30 dakika konuştuk ve tekrar "ne gerekiyorsa işlem yapacağını, kendi cihazı gibi ilgilendiğini" söyledi.

3 eylül günü sabah saatlerinde;
Ismini önce S***** olarak anladığım sonra S***** olduğunu anladığım kişi beni aradı, ürün stoklarımızda şuan için mevcut ek ödeme yapıp, v25.1 > v25.1.1 değişimi için malesef 1-1 değişim yapamadım ama istediğim/hoşlandığım modele ulaşmıştım.
İade faturasını kesersiniz dedi. Ödemeyi hemen anında ulaştırdım, iade faturayı hatalı kesmişim, daha sonra hatalı olduğunu söylediklerinde muhasebeci ile konuşup gerekli düzeltmeyi yapıp tekrar yolladım.
Ödeme tamamladı mesajı mail olarak ulaştı, iade fatura kendilerine ulaşmış mıydı acaba onu kontrol edemedim. Sitede yeni sipariş olarak gözüküyor, umarım bu kadar bahtsız olamam ve sorunsuz bir cihaz elime ulaşır.

Ve V25.1 incelememde ki mesajların döngüsü şuan v25.1.1 için oluyor, değişim için ellerinden geleni yapan ürün stoğa girer girmez beni arayan, arkadan gelen seslerden evde olduğunu ona rağmen yardımcı olduğunu düşündüğüm S***** Bey tabi en başta süreci yönetmek için elinden geleni ardına koymayan D**** Bey'e çok teşekkür ediyorum.

*******Tam Burda Bitti Demiştim********

03.09.2021 Tarihinde yeni siparişiniz üretim aşamasında mesajı geldi. 04.09.2021 Tarihinde kargoya verildi. 06.09.2021 Tarihinde ürün elime ulaştı. Direk sağına/soluna/arkasına baktım sorunsuz gözüküyordu. Kutuda 25.1.1 yazıyordu. Ama seri numarasında 25.1 yazıyordu? Alla alla dedim belki 1.1 yazmıyorlardır deyip üstüne gitmedim fikri olan varsa lütfen bilgilendirsin.
Windowslu bir cihaz olduğu için, düğmesine basar basmaz kurulum ekranı geldi. Stres testlerden başarılı bir puan aldı. Ve geldim ölü piksel testine o da ne?
20210906_180050.jpg

2 Adet Sağ ortada yan yana ölü piksel Sol üst tarafta 1 tane 1 tane sıkışmış piksel 1 tane parlak piksel, yani 5 piksel hatalı ürün gelmiş. Hatta biraz zaman geçince 1 ölü piksel daha ortaya çıktı.

07.10.2021 Tarihinde bu sefer S***** Bey ile konuşarak ürünü kargoya tekrar değişim isteği ile yolladım. Harbiden bu kadar bahtsızmışım üst üste sorunlu ürün tarafıma ulaşabiliyormuş. Lanet olsun diyerek kargo yolunu tuttum ve kargo takip numarasını S***** Bey'e ulaştırdım.

Ve bu arada cihazda ölü piksel olduğu için mail attım. Gelen cevap: "Değerli Kullanıcımız,
Ölü piksel garantisi fatura tarihi itibarıyla ilk 1 Ay geçerlidir. Daha sonrasında oluşan ölü piksel hataları 5 adet piksel hatasına kadar garanti kapsamında değerlendirilememektedir. Arıza tespitinizin sağlanarak servis raporunuz doğrultusunda nihai olarak bilgilendirilebilme için ürünün teknik servisimiz tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir."

Ne yani? Vizyonu: Müşteri Memnuniyeti olan bu firma; yasalarla ve TSE ile açıkca belirtilmiş; 1 ölü piksel bile ayıplı ürün olarak görmesini es mi geçiyor? Yakıştıramadım Monster.. 🤔 Gizli ayıp diye bir şey var duydunuz mu acaba???

08.10.2021 Saat 13.30 Kargom hala teslim edilmedi; Arayıp Yurtiçi kurfalı şubesini neden geciktiği hakkında bilgi almak istedim. Kadın sanırım Monsterdan bıkmış.
"Beyefendi sorun nedir? Kargonuz bize 11.00 de ulaşmış. Teslim edilecek bugün, zaten günde 8 sefer monster'a ürün götürüyoruz. Gün içinde teslim ederler, tamam sorun yok iyi günler" dedi. "Teşekkürler" dedim ve hızla kapattım telefonu, alternatif bilgisayarlara bakıp bakmama konusunda kararsızım.

14.27 de kargo Monster'a teslim edildi. Arama ve benzeri durum yapmayıp sadece bekledim.
Saat 17.33'de mesaj geldi. Sayın Berkay cihazınız teknik servise kayıt edilmiştir. Telefonumu arasalar bile ulaşamazlar, şuan çekmeyen bir yerdeyim ama arayacaklarını sanmıyorum. Akşam arayıp 20.00 gibi bilgi aldım. Sadece bu cihaz teknik servise geldi. Girişi yapılmış içindeki notlar vesaire okunmamış. S***** Bey'e not bıraktım.

9 Eylül 10.30 S***** Bey beni aradı. "Olaya müdahil olacağını, en kısa sürede çözüme kavuşturmaya çalıştığını, bunun için elinden geleni yapacağını" söyledi. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek, D**** Beyi arayıp ondan da talepte bulunsam mı bilmiyorum. Biraz bekleyip nefes almaya karar verdim. 😂 Abi cidden yoruldum. 😁 Teknik Servis konusunda biraz beni yordu. Vizyonu müşteri memnuniyeti ama sadece telefonda konuştuğunuz arkadaşlar bu memnuniyeti sağlıyor. Teknik Servisin bu vizyondan haberi olduğunu pek sanmıyorum.

***BINGOO; Iade talebiniz değerlendirme aşamasında dedi 16.10 da aradığım müşteri hizmetleri; ne iadesi abii?? Zorla iade etmemi istiyorsunuz. Etmeyeceğim... Etmeyeceğim..

Sikayetvar'a , webinara ve telefonla ulaşım sağladım. Bu saçmalığın ne olduğunu sordum. S***** Bey ürünü takip etmemiş ve ürün iade olarak sisteme düşmüş. Ben iade istemiyorum ki 🤔 Bunun üzerine önce B**** Bey sonra D**** Bey aradı. Anlattım olayları tekrar.. B**** Bey iadeden alınıp, onarım olarak değiştirdiğini söyledi. Yeni cihaz aslında onarıma girmesi ne derece doğru bilmiyorum ama ellerinde 0 ürün olmadığı için onarımı kabul ettim. Ürünün peşinde koşmasam 1-2 güne param iade olacak ve rezil olacaktım. Tekrar kendilerinden haber bekliyorum.

10.09.2021 aradım 09.09.2021 de panel değişimi istemişsiniz cihaz işlem durumunda duruyor dedi. Sanırım işlem yapılacak kısa sürede 😂
Valla cihaz hoş bir cihaz olmasa (ucuza msi) garantisi vermeseler çoktan iade etmiştim. Ama şuan cihaza çok ihtiyacım olmamasından dolayı firmanın sorunsuz bir cihaz gönderip gönderemeyeceğini öğrenmeye çalışıyorum.

S***** Bey beni 12.00 de arayıp şikâyeti kaldırır mısın dedi biraz yardımcı oldu. Sizi 15dk ya kadar arayacağım dedi Ve aramadı..

Bu konuyu belki kendileri görür ve yaptıklarından utanırlar. Yakında dükkanı kapatıp gideceklerini düşündüğüm bir firma 🤗 Dediğim gibi 1-1 Msi olmasa hiç zorlamayacağım ürün için..

13.09.2021 Tarihinde cihazıma işlem yapılmasını beklerken, çalan telefonla şoke oldum.
"Elimizde panel yok değişim yapamıyoruz." Ne? dedim, şaşırmış ses tonuyla, anlamadım. "Değişim yapamıyoruz 1-1 yapıcaktım, cihaz yok, panel değişecektim panel yok" Nasıl yani?
Monster firması; Satış sonrası hizmetler yönetmeliğinde 2. Bölüm 5. Maddede 1 fıkrada açıkça belirtilmiş olan yedek parça bulundurma ve temin etme maddesine karşı mı davranıyor?
"Bu şekilde size gönderelim panel gelince yaparız" 🤔 "Ayrıca size lütufda bulunduk, 1 ay geçerli panel değiştirme hakkınız, ömür boyu 1 kere panel değiştirme olarak güncellendi." 😁 Bu zaten yapmanız gereken birşey lütuf gibi iletmenize gerek yok monster..

Ölü pikselli cihazlar; TSE nin 2010 yılında iptal ettiği, THK'nun da açıkça; istenilen özellikleri sağlamaması diye bir maddeyle belirttiği şekilde ürün ayıplı üründür.

Ayıplı üründe ilk 6 ay içerisinde zaten seçimlik haklarımı kullanabilirim 🤗

****Firma sürekli deli gibi iade istiyor**** ve hayatımda ilk defa bir firmaya iade etmemesi için darlamalarda bulunuyorum. Işin sonu nasıl bitecek merakla beklemekteyim.

Edit 2; 13 Eylülde geri göndermelerini istediğim ( Sırf birazcık oyun oynuyum, 1 hafta sonra taraflarına tekrar yollarim diye ) ürünü 14 Eylül olmasına rağmen kargoya veremediler 😁 İşlem yapmadıklari ürüne "Test Aşamasında" yazmışlar 😁

Ahhh Monster Ahhh; Neyse D**** Beyi aradım durumu anlattım, bir şekilde panel değişip o şekilde tarafıma gönderilmesini ( panel değişir ve hatalı olursa bir daha servise gönderdiğimde seçimlik haklarımı tekrar geri alıyorum ) yoksa kendilerini gerekli mercilere satış sonrası destek yönetmeliğindeki maddeleri göstererek şikayet edeceğimi söyledim. Yavaş yavaş sertleşmeye başlıyorum.

Dipnot 3: Artık olay değişim/iade konusu olmaktan çıktı. Konu satış sonrası destek konusuna geldi ve elimde bunları destekleyecek çok iyi argümanlar var 🤗

****Önemli Not: ***** Panelin modelini buldum; X sitesinden sipariş ettiğimde en geç 27 Eylülde elimde olacağını belirtiyor. Fakat buna rağmen firma bana şu tarih bu tarih diye panel bilgisi veremiyor. Bugün açıkça kendilerini şikayet edeceğimi belirterek tehdit ettim. Daha önce kargo şirketlerinin bie çoğunun ve bir kaç şirketin ceza almasını sağlamıştım. Artık eskisi kadar zor değil. ****Hakkınızı Arayın.****

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fiyat performans ürünü 25.1 modeli Msi gp76 ile 1-1 aynı o yüzden almıştım. aralarinda 5bin tl fark var tek fark yazılım desteği ve 3060 130w yerine 3070 140w

teknik servisi çok yavaş yoğunluk falan dediler de; yani bitmedi yoğunluk.
Iade konusunda sorun yasamazsınız onu belirtiyim; her sorunda iadeyi kabul ediyorlar
Tavsiye model isterseniz sadece v22 ve v25 oneririm onun harici kasa kalitesi olarak incelediğim kadarıyla zayıf

t7 v25 modeli kesinlikle monsterin en iyisi
T7 v22 modeli bu arada önerdiğim
t5 v22 ler clevo dedi Radeon hocam
ayrıca 11.4 de önerdiği urunler arasında
Hocam konu dışı ama iade bu Monster markasında kolay mı?

Az çok yaşadığım olayı anlatmıştım ekranda bozulmalar yaşıyordum, mesela bu tarz bir sıkıntı çeksem Monster'da iade durumunu kolay bir şekilde çözebilir miyim sizce?

Monster almaya karar verdim şuan, size habire iade iade diyorlar, bir ben iade alamadım Acer'dan. 😂

Hocam konu dışı ama iade bu Monster markasında kolay mı?

Az çok yaşadığım olayı anlatmıştım ekranda bozulmalar yaşıyordum, mesela bu tarz bir sıkıntı çeksem Monster'da iade durumunu kolay bir şekilde çözebilir miyim sizce?

Monster almaya karar verdim şuan, size habire iade iade diyorlar, bir ben iade alamadım Acer'dan. 😂
çözüm üretemiyorlarsa iade diyorlar :) birde ilk 15 gün çok sıkıntısız. iade hakkın var

çözüm üretemiyorlarsa iade diyorlar :) birde ilk 15 gün çok sıkıntısız. iade hakkın var
Acer çözüm üretemiyor, iade, misli ile değişim veya bir üst model ile değişimde sunmuyorlar. Aldığım yer ile görüşüyorum, 0 aldığım üründe sorunlar yaşıyorum süreci biliyorsunuz diyorum bir şey yapamayız diyorlar. Bozuk ürünü kakalayacaklar yani, hiç memnun kalmadım.

Monster çözüm üretemeyince iade veriyorsa ben razıyım valla, çözüm üretirlerse de np.

Tulpar T7 V22.2 17,3" Gaming Laptop| Monster Notebook şunu almayı düşünüyorum. Umarım iyi bir modeldir.

Acer çözüm üretemiyor, iade, misli ile değişim veya bir üst model ile değişimde sunmuyorlar. Aldığım yer ile görüşüyorum, 0 aldığım üründe sorunlar yaşıyorum süreci biliyorsunuz diyorum bir şey yapamayız diyorlar. Bozuk ürünü kakalayacaklar yani, hiç memnun kalmadım.

Monster çözüm üretemeyince iade veriyorsa ben razıyım valla, çözüm üretirlerse de np.

Tulpar T7 V22.2 17,3" Gaming Laptop| Monster Notebook şunu almayı düşünüyorum. Umarım iyi bir modeldir.
Radeon hocamdan öğrendiğim kadarıyla tongfang hocam güzel
bu 22.2 modeline ek olarak

Tulpar T7 V25.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook bunuda öneririm.

nerde 4 çekirdek yazıyor
Resim gelmemiş
8 çekirdek yaptım da işlemci yerlerde şuan 12k olması gereken skor 8900 çıktı cinebench te
Donanımsal olarak nasıl böyle bir şey olur ya alalı 1 ay olmadı daha aşırı morelim bozuldu haftaya çarşamba ankaraya gidicem teknik servise bırakıcam

8 çekirdek yaptım da işlemci yerlerde şuan 12k olması gereken skor 8900 çıktı cinebench te
Donanımsal olarak nasıl böyle bir şey olur ya alalı 1 ay olmadı daha aşırı morelim bozuldu haftaya çarşamba ankaraya gidicem teknik servise bırakıcam
Nerden 8 çekirdek yaptınız, nerde 4 çekirdek yazıyor hiç anlamadım :D

Geri
Yukarı