Ankara'da ASUS N550JK-CN090H

• Konuyu başlatan Dylan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 5B
D

Dylan

Ziyaretçi
Merhaba, Technopat'lar! Geçen haftalarda düzgün görünümlü, 2000TL bandında bir dizüstü bilgisayar aradığımı belirtmiştim. Vital'in tavsiyesi üzerine ASUS'un N500JK serisine yöneldim. Blu-Ray ile yıllardır eskimeyen bir dostluğumun olması, ve de 8GB belleğin yeterli gelmeyeceğini öngörmem üzere bütçemi yükseltip ASUS N550JK-CN090H modelini almaya karar verdim.

Vatan gibi "Retail" olarak nitelendirilen mağazalarda ürünün kaydını bile göremedim. PCDepo.com'dan almayı düşünüyorum, ama korkum kargo aşamasında başına bir şey gelmesi. Ürün değişimi ile ilgili kötü anılar bulunduran ben, açıkçası korkuyorum. TeknolojiAnkara.com sitesini buldum sonrasında.

Açıkçası bu site beni daha da korkuttu. Arayüzü berbat olan, sabit numarası her an meşgul çalan, ve de en vahimi ikinci bir numara olarak GSM numarası veren bir siteden ürün sipariş etmek... Size de garip gelmiyor mu? Sırf elden teslim için... PCDepo.com'dan dizüstü alan dostlar var mı? Sorun çıkardılar mı, kargonuz hatalı çıktı mı?

- Güncelleme -

Firma hakkında bulunduğum araştırmalar sonucunda an itibariyle (12/06/2014 - 11:00) PCDepo.com'dan yanında fare, çanta, ve de sigorta ile birlikte ASUS N550JK-090H almış bulunuyorum... Beni ASUS N serisi ile tanıştıran Vital'e, ve de yardımda bulunan tüm Technopat'lara sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim...

ASUS.png

- Güncelleme -

Ödemede ufak bir hata meydana gelmiş. Banka onay vermemiş. Müşteri hizmetleri hemen beni aradı, Sorunu giderdiğimde ise sitede "Hazırlanıyor" ibaresini gördüm. Ne yazık ki hatayı düzeltmem zaman aldığından kargom yarın değil de Cumartesi ulaşacakmış...

- Güncelleme -

Kargo, bu sabah 11:30 sularında gelmiş. Tabi ben evde olmadığımdan daha yeni açabildim kutuları. Tek kelimeyle muhteşem!

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı an itibariyle sigorta, çanta, ve de bir fare ile birlikte PCDepo.com adresinden sipariş etmiş bulunmaktayım. Beni ASUS N serisiyle tanıştıran Vital'e sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim...

ASUS.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı