Asus N550JK-CN090H Yavaş

Asus'un kendi programları geç açılıyordur, görev yöneticisinde "Başlangıç" başlığı altından açılışta çalışmasını istemediğin programları kapatabilirsin. Ayrıca laptop'ına SSD alırsan hız olarak çok daha memnun kalırsın.

Bircok program var ama hangisi yararli hangisi yararsiz bilmiyorum. Bir de SSD nedir biraz acabilir misin

Son düzenleyen: Moderatör:
Bircok program var ama hangisi yararli hangisi yararsiz bilmiyorum. Bir de SSD nedir biraz acabilir misin
O kadar parayı verdikten sonra başlangıçta ki uygulamaları kapatmak adamı kötü yapar başka bir şey olabilir yavaşlıktan kastınız nedir ?

5400 RPM olan harddiskten kaynaklanıyordur. Bence SSD alıp işletim sistemini oraya kurarsanız gözle görülür hız artışı görebilirsiniz.

Harddisk'i degistirdim acılız hızı 4 ile 7 sanıye SSD ile. HDD ile 1 dakikaa 2 sanıye. Hardiskinizdendir ben de aldım Gold'dan ilk yavastı alısırsınız, performanslı bır PC'dir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı